Alergická reakce nedovolí naší čtenářce s nickem overlooks žádné byť sebemenší nalíčení. Jediná část obličeje, která snese nějaké líčidlo, jsou oční víčka. Dokonce zkoušela staré líčící metody, ale ani ty se neosvědčily.

Já bych se tak ráda pořádně zmalovala! Decentně do zaměstnání, přírodně do přírody a výrazně třeba na ples či do divadla, ale není mi přáno. Vadí mi i to nejlehčí nalíčení i ten nejobyčejnější krém a nejvíc mi to všechno vadí kolem očí!. Naskáčou mi červení skvrnky, všechno mě začne svědit a z očí mi teče.

Kupodivu mi nevadí oční stíny. Oční víčka jsou jediná část obličeje, kterou si mohu nějak přikrášlit, ale řasenka a tužka na oči, to prostě nemohu. Párkrát jsem to zkusila, jako že to prostěvydržím, řasenku jsem koupila voděodolnou, aby to slzení přestála bez rozmazání, ale prostě ne. Pokaždé to skončilo rychlým odlíčením se někde na toaletě. Přitom mám doma dvě dcery parádnice a jim nevadí ani šminky pochybné kvality od Vietnamců, ani přípravky, které doma leží bůhví jak dlouho po době použitelnosti. Vlastně i moje stará maminka se dodnes trochu líčí, ale já teda nic moc.

Docela mě to mrzí. Dbám na to, jak vypadám, ale dala jsem se prostě na takový ten přírodní look. Udělala jsem si z nouze ctnost a jde to taky. Radili mi různé fígle… návraty do minulosti… oči načernit ohořelou zápalkou, místo krému vepřové sádlo.. ale nic z toho se mi neosvědčilo. Naštěstí mám hnědé, tmavé oči a tedy i řasy a obočí a to všechno opatrně dovylepšuji jemně nanesenou vrstvou práškových stínů. Má oblíbená je šedá a olivově zelená, ta se k hnědým očím dobře hodí. Tak občas trošku smutně obcházím ty krásné malé pultíky v drogeriích a parfumeriích a koukám na všechny ty barvičky. Ale co. Zase ušetřím spousty peněz a času. Tím se utěšuji. Hezký, barevný den všem.

Overlooks

Milá overlooks, máte štěstí, že vás příroda obdařila alespoň hnědýma očima, které jsou určitě krásné.

Text nebyl redakčně upraven

Jak a čím si líčíte oči vy, milé ženy-in?

  • Vystačíte si pouze s kajalovou tužkou?
  • Nedáte dopustit na řasenku? Jakou používáte? Prodlužující, zhušťující, natáčecí?
  • Umíte si nalíčit linky? Čím si je malujete? Nosíte je denně, nebo je k výjimečným příležitostem?
  • Už jste si někdy nelepila umělé řasy? Nechala si je „nastavit“ nebo obarvit u kosmetičky?
  • Jak jste byla spokojená?
  • Máte nějakou vtipnou příhodu s malováním očí?
  • Vzpomenete si, kdy jste si svá kukadla poprvé zkrášlila?

Napište mi. Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A co můžete získat za svůj příspěvek?

a

Balíček obsahuje dekorativní kosmetiku na oči od Avonu a jako bonus malý tester nové vůně Ungaro

 

Reklama