Kdo má krásné a zdravé zuby, vyjadřuje tím ochotu a schopnost pečovat o svůj vzhled. Pokud patříte k lidem, kterým na jejich vzhledu a zdraví záleží, jistě víte, že základem pro zdravé zuby a dásně je správná hygiena. Málokdo si ale uvědomuje, že velký význam má také naše životospráva! Zubům nejvíce škodí cukry, které se přeměňují na kyseliny, poškozující zubní sklovinu. Pak už stačí jen krůček k tomu, aby se vytvořil zubní kaz. Laboratoře Vademecum společnosti Schwarzkopf & Henkel vyvinuly zubní pastu Vademecum Titan Strong, která při pravidelném používání posiluje zubní sklovinu a navíc vrací zubům jejich přírodní bělost.

Zubní pasta Vademecum Titan Strong řeší problém oslabené zubní skloviny. K tomu dochází postupně nedostatečnou hygienou ústní dutiny, ale také nesprávnou životosprávou. Nová receptura s unikátní Denti-Repair technologií pomáhá oslabenou zubní sklovinu obnovit. Účinně tak přispívá k ochraně před zubním kazem.

Zubní pasta Vademecum Titan Strong obsahuje speciální nano částice. Tyto částice, ve spojení se slinami, které mimo jiné obsahují vápník a fluorid, pomáhají na oslabených místech zubní skloviny budovat ochrannou vrstvu, která svým složením odpovídá složení zubu. Vademecum Titan Strong obsahuje bělicí křemičitý systém, který bezpečně odstraňuje barevné skvrny z povrchu zubů a navrací jim přirozenou bělost. Navíc diky výtažkům z máty vám zubní pasta Vademecum Titan Strong dodá i svěží dech. 

Jaké máte oblíbené zubní pasty? Vyzkoušeli jste novou Vademecum Titan Strong?

Reklama