Pravidelná péče o ústní dutinu je nejen základem pro zdravé zuby a dásně, ale je také společenskou nutností. Zbytky jídla mezi zuby a nepříjemný dech skutečně nejsou vizitkou dobré hygieny. Zubní pasta a kartáčky ale samy o sobě pro správné čištění zubů nestačí. Aby byla péče dokonalá, je třeba používat také dentální nitě, které se postarají o mezizubní prostory.

Péči o zuby by měla doplnit ústní voda, která se dostane tam, kam nepronikne sebelepší kartáček. Brání tvorbě plaku a množení bakterií a dodává fluor, který nás chrání před zubním kazem. Pro pohodlné a přitom kvalitní čištění zubů vyvinula společnosti Henkel revoluční novinku – Vademecum 2v1, která spojuje osvědčenou kvalitu zubní pasty Vademecum a antibakteriální svěžest ústní vody. Tento jedinečný produkt přináší v jednom kroku zdraví pro zuby a 100% svěží dech.

Nová řada Vademecum 2v1 představuje opravdový průlom v péči o ústní dutinu. Spojuje zdravé zuby se sebedůvěrou pramenící z dlouhodobě svěžího dechu, a vrací důvěru při osobním kontaktu s dalšími lidmi. To oceníte ve všech každodenních situacích, třeba při líbání!

Nová řada Vademecum 2v1 kombinuje osvědčené zubní pasty Vademecum a antibakteriální ústní vody. Díky tekuté receptuře s klinicky testovaným mezizubním čisticím systémem pronikne nové Vademecum 2v1 i do těch částí ústní dutiny, kam se obvykle kartáček nedostane – jako jsou například mezizubní prostory. A když se smísí s vodou, funguje Vademecum 2v1 stejně jako ústní voda. Kromě toho, že odstraňuje bakterie, poskytuje tato inovace z laboratoří Vademecum také dlouhodobou ochranu před zubním kazem, plakem, problémy s dásněmi a nepříjemným dechem. Příjemně svěží dech vydrží pro váš dobrý pocit celý den.

Nová řada Vademecum 2v1 bude k dostání od září v těchto variantách:

Vademecum 2v1 Menthol Fresh
Pro svěží dech až po 12 hodin a kompletní péči o vaše zuby.

 

Vademecum 2v1 White Fresh
Pro ty, kteří chtějí bělejší zuby bez poškození zubní skloviny – nabízí viditelné výsledky již za 10 dní.

 

Vademecum 2v1 Titan Fresh
Pro ty, kteří chtějí mít silné a odolné zuby a dlouhotrvající svěží dech.

 

Vademecum 2v1 Eucalyptus Fresh
Nabízí vašim zubům intenzivní svěžest s osvěžující příchutí eukalyptu.

 

Vademecum 2v1 Junior
Vademecum 2v1 Junior pro nejmladší členy rodiny posiluje první stálé zuby – se senzační příchutí jahod, díky které je čištění zubů skutečným požitkem. Receptura Vademecum 2v1 Junior je samozřejmě bez cukru.

 

Vyzkoušejte novinku značky Vademecum a přesvědčte se o tom, jak je jednouché mít zdravé zuby a příjemně svěží dech. Všechny produkty z řady Vademecum 2v1 jsou k dostání od září za doporučenou cenu 39,90 Kč.