Nominace čtenářky-posluchačky Ferdulky zní jednoznačně: Václav Neckář - Atlantida 99. Proč právě tento song vybrala posluchačka jako její nej, to se dozvíte v této novince...

Pokračuje volba nej české písničky. Čtenářka-posluchačka Ferdulka se rozhodla nominovat Atlantidu 99...


Hezké středeční ráno,
přemýšlela jsem a nebylo lehké vybrat pro mě tu nej písničku, nakonec jsem se rozhodla pro tu od Václava Neckáře, kterou jsem měla moc ráda jako malá,měla jsem celé album stejného jména.
Myslím,že obecně příliš známá není, ale je v ní moudrost a líbí se mi i muzika této skladby. Je to Atlantida 99. Pouštím si ji docela často. Tak snad se bude líbit i vám.

Ferdulka

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2012: Volba nej české písničky

  • Jaká je vaše jedna jediná nej česká písnička?

Nominujte písničku do naší dnešní volby! Posílejte mi odkazy na YOUtube a k nim krátký popis, proč jste vybrala právě tuto konkrétní skladbu. Pozor: Nominovat může jedna čtenářka jen jednu písničku! Nominace končí 4.4.2012 v 15.00 hodin. Následně nastartujeme hlasování o nej českou písničku, kterou budete moci vybrat v naší anketě, a to až do 5.4.2012, 9.00 hodin. Komu pošleme dárek, vyhlásíme tentokrát až den následující, protože ho získá ta čtenářka, jejíž písnička vyhraje. A o jaký dárek soutěžíme? Tentokrát jedna z vás získá: Syoss Stylingový pudr Volume lift pro objem a Syoss Stylingový sprej Heat-protect – ochrana vlasů před teplem.

Písničky s krátkým textem zasílejte na redakční e-mail...

syoss

Reklama