fgugu.jpg

Vůně, která bude k dostání od března 2022, je zářivou interpretací původního podpisu Bloom a ztělesňuje vitalitu a jiskrnnost. Kampaň Florie Sigismondi, v níž se objevují Anjelica Huston, Florence Welch, Jodie Turner-Smith a Susie Cave a která je prosycena kreativitou Alessandra Micheleho, se vrací do surrealistické zahrady snů, aby podnítila představivost a identitu květinového světa Bloom.

gug2.jpg

První vůně Gucci Bloom Eau de Parfum, která vznikla zcela podle vize Alessandra Micheleho, se zrodila z myšlenky absolutní autenticity. Vůně, kterou namíchal Alberto Morillas pod vedením Alessandra Micheleho, sje nezaměnitelná díky trojici ingrediencí: jasmínového oleje, tuberózy a rangoonu (popínavá liána). Stejně jako se vůně vyvíjí, jak napovídá její název, i ženy Gucci Bloom rozkvétají přirozeným, výrazným a individuálním způsobem, bez konvenčních omezení. Všechny vůně Gucci Bloom oslavují vitalitu a rozmanitost těch, kteří se ztotožňují s moderní filozofií módního domu. Je to vůně pro ty, kteří oslavují život a jeho plody, aby rozkvetli do svého pravého já.

gug1.jpg

Nejnovější přírůstek do kytice Bloom je lehčí, zářivější interpretací původní vůně Bloom, která jemně povzbuzuje ženy, aby rozkvetly do své nejpravdivější verze. Vůně, která se vydává na cestu sebepoznání založenou na posílení a propojení skrze odlišnost, zůstává věrná složkám původní parfémované vody Gucci Bloom s trojicí ingrediencí jasmínu, tuberózy a rangoonu. Toaletní voda Gucci Bloom ztělesňuje esenci zahrady Bloom, která se koupe v poetickém opalizujícím světle úsvitu, kde se každý květ těší z přízně a svěžesti ranní rosy. Zachycuje bohatou vůni rozkvetlé zahrady plné květů. Pro další obohacení vůně je medová sladkost a zelený citrusový aspekt zachycen přidáním nóty neroli, jejíž jemná svěžest a éterická jiskrnnost ztělesňují tento zářivý aspekt nádherného bílého květinového podpisu vůně Bloom.

Design

Toaletní voda Gucci Bloom se vrací k původnímu designu flakonku Gucci Bloom s novým, jemnějším světlejším růžovým tónem, který krásně evokuje lehkou esenci vůně, kterou uchovává. V matném provedení ikonického tvaru a desingu Bloom kolekce.

Kampaň

gug.jpg

Čtyři charismatické ženy z rodiny Gucci Bloom hrají v kampani, kterou režírovala oceňovaná fotografka a režisérka Floria Sigismondi. Na záběrech, které se odehrávají na starobylém místě La Scarzuola, se objevují režisérka a herečka Anjelica Huston, zpěvačka a skladatelka Florence Welch, herečka Jodie Turner-Smith a návrhářka Susie Cave. Opět zkoumá mystický svět ženské citlivosti, obraz zahrady snů doplňuje studna přání, vodní zahrady a květinové exploze.

Nová toaletní voda Gucci Bloom je k dostání od 1. března 2022 o velikostech a cenách:

  • 30 ml : 1 560,00 Kč 
  • 50 ml: 2 210,00 Kč 
  • 100 ml: 2 950,00 Kč 

#InBloom
61efdb67ac55bobrazek.jpg