Yps

Ano, všichni známe televizní talkshow. Ale jen z obrazovky. Jak to vypadá z druhé strany kamery? Jak žije televizní svět? A co se stane, když do světa celebrit a pomíjivé televizní slávy vnikne ortodoxní loutkář? A co kdyby se v tomto světě ocitl sám... Don Quijote???

S KŮŽÍ NA BUBEN - nové představení v Ypsilonce!

Jan Marek, Petr Vacek
S KŮŽÍ NA BUBEN

režie: Jan Marek, Petr Vacek
výprava: Jan Marek
hudba: Jan Jiráň a Botafogo
dramaturgie: Jan Marek, Petr Vacek
hrají: Moderátor - Petr Vacek
Milan - Milan Forman
Manča - Barbora Vyskočilová
Režisér - Pavel Nový
kapela Botafogo - Jan Jiráň, Barbora Skočdopolová, Dominik Renč, Jan Noha

premiéra: 21. dubna 2010 v 19.30 hod. na Malé scéně Studia Ypsilon

Yps


„Jak nás to napadlo? Léta jsem se pohyboval v televizním prostředí, které si žije svým vlastním životem. Léta jsem se kamarádil s Milanem Formanem, loutkářem, řezbářem, pedagogem a hercem, člověkem sice velice zajímavým a tvůrčím, ale naprosto netelevizním. Forman se televizi systematicky vyhýbá. A když jsem za ním přišel s tím, že bych chtěl dělat Dona Quijota, přišlo tohle řešení nějak samo. Don Quijote jako střet dvou nereálných světů, Don Quijote jako černá díra, ve které dochází k velkolepým katastrofám. Don Quijote jako absurdní humor, moudro poznané skrze bláznovství."
Petr Vacek


Sledujte divadelní dokument o televizním natáčení!!! Již brzy ve vašem divadle!!! S kůží na buben jdou tentokrát Milan Forman, Petr Vacek, Barbora Vyskočilová, Pavel Nový a Botafogo - Barbora Skočdopolová, Jan Jiráň, Jan Noha, Dan Šváb, Dominik Renč.

Zdroj: Tisková zpráva

Žena-in se dnes zúčastní premiéry a podá vám hlášení v některém z nejbližších vydání!

Reklama