Poděkovat mamince se v dnešním tématu rozhodla čtenářka Gerda. Právě ona se stala Gerdinou vrbou, když se jí před pětadvaceti lety rozpadlo manželství...

Umí vaše maminka obětavě naslouchat? Maminka čtenářky Gerdy to umí dokonale.


Dobrý den,
přečetla jsem si příspěvek o svěřování mamince a vzpomínka je tu! Vždyť i ta moje maminka si zaslouží veřejné poděkování a uznání za to, jak mi obětavě naslouchala v dobách, kdy mi bylo nejhůře. Je to sice čtvrt století, ale stále si živě vybavuju, jak mi bylo strašně. Rozpadalo se mi manželství, ne mou vinou a byla jsem plná bolesti. Neměla jsem žádnou oporu, kromě mámy. Tou dobou ještě dojížděla do práce, ale přesto každý den za mnou zašla a poslouchala pořád dokola to stejné. Kolikrát jsme šly spolu na procházku, vedla jsem v podstatě monolog a nečekala odpovědi, ale to, že vedle mě šla blízká bytost, které mi rozuměla a dávala zapravdu - to bylo doslova léčivé. Jen díky ní jsem se tehdy nezbláznila, protože jsem se vypovídala a nabrala tak sil do dalšího dne. Dnes se jí to snažím vracet. Teď mě zas potřebuje ona. Je dobré, mít rodinu a nezůstat na všecko sám:)

Gerda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.3.2013: Jste dobrá vrba?

  • garnierDostala jste se někdy v životě do situace vrby?
  • Co se přesně přihodilo?
  • A jak to dopadlo?
  • Má podle vás vrba vůbec šanci urovnat rozbitý vztah?

Své příběhy zasílejte na již notoricky známou e-mailovou adresu (viz níže). Jednu z přispěvatelek odměníme dětským šamponem Garnier Kids Zelené jablko. E-maily s příspěvky zasílejte nejpozději 19.3.2013 do 15.00 hodin a nezapomeňte v předmětu e-mailu uvést heslo: VRBA.

Reklama