Nevlídným počasím se nenechala odradit naše čtenářka s nickem Streamline. Všechny zimní věci vyprala, vyčistila a uložila k letnímu spánku. Aprílového počasí se nebojí ani její dcerka, kterou uvidíte v příspěvku na fotkách

Zdravím všechny ženy in a celou redakci Ženy-in.

V tomto aprílovém počasí nosím už jarní věci. Zimní bundy, kabáty a soupravy jsou již pěkně vyčištěné a připravené na další zimu ve skříních;-) Teď se náramně hodí teplé vestičky, „softsheelky“ a jarní kabátky. Já střídám nejčastěji softsheelovou bundu s vestou, partner nosí „softsheelku“ a dcerka také, ale střídá i s vestičkou, kabátkem a pláštěnkami.

Nicméně, deštník patří vždy do výbavy mé kabelky - nikdy nechybí a doma mám celkem 8 deštníků a v kabelce mám jeden;-) Čtyřletá dcerka má deštníček zatím jen jeden - u ní je přeci jen praktičtější ta nepromokavá bundička, ale chtěla také děštníček ke kabátku, a tak jej má;-) I když ho zatím nosila jen doma:-D

Zrovna o víkendu jsme pořizovali dcerce nové holínky, protože z posledních jí už vyrostla nožička a jak jsme je tak zkoušeli, tak jsem pokukovala po dámských holinách a musím říct, že některé kousky mě opravdu zaujaly, takže se během týdne chystám sama na nákup a určitě si nějaké pořídím:-)

n

Improvizovat umím dost dobře, co se oblékání mé dcerky týče - sama se sebou si už tolik hlavu nelámu... Mám velmi oblíbené velké rozměry kabelek, kam se mi vejde všechno možné a kamarádky občas nestačí zírat, co všechno s sebou nosím v kabelce:-D Ale ona se taková mikinka pro dceru a náhradní tepláky už toooolikrát hodily:-)

n

Deště mi vůbec nevadí a naopak je mám odmalička docela dost ráda a vždy jsem se ráda v dešti procházela, což dcerka zdědila po mně a nebráním jí v tom, pokud tedy není nachlazená samozřejmě. Déšť mi vadí jedině v případě, když jdu pěšky na nějakou důležitou událost, kam se nehodí přijít jako „hastroš“ - ale to pak asi déšť nepotěší nikoho z nás:-)

m

Hezký den a ať nikoho nezastihne nečekaně déšť přeje streamline

Milá streamline, moc jí to sluší , je to krásná holčička. Škoda, že už ty moje jsou velké

Text nebyl redakčně upraven

Jak se oblékáte v těchto dnech, milé ženy-in?

  • „Oprášily“ jste zimní věci, nebo jste je už uložily k zimnímu spánku a raději si vezmete víc jarních vrstev?
  • Už jste si koupila něco jarního na sebe? Pochlubte se.
  • Jak se oblékáte do deště? Nosíte nepromokavé bundy, nebo raději deštníky? Kolik jich máte?
  • Už jste si koupila gumové holínky? S čím je nosíte?
  • Umíte v oblékání improvizovat, nebo vás počasí vždycky zaskočí? Máte nějakou příhodu s deštěm?
  • Co máte dnes na sobě?
  • Napište nám, jak prožíváte náhlé jarní ochlazení. Jste z toho otrávená, nebo vás ta změna těší?

Pod heslem jarní oblékání pište na adresu redakce@zena-in.cz

Já se budu těšit na vaše příspěvky a mám pro vás připraven tento úžasný balíček, který obsahuje:

  • potravinový doplňek pro krásná a zdravá prsa Decolen v hodnotě 600 Kč
  • 2x antiperspirant Rexona,
  • a lesk na rty Logona jako malý bonus.

v

Reklama