další dobrý důvod, proč nosit sukně má čtenářka s nickem eli.emenuela. Jaké sukně má nejraději a jaké vůbec nenosí? Abyste se dozvěděla víc, přečtěte si tuto čtenářskou novinku

Dobrý den, posílám příspěvek k dnešnímu tématu.

 Sukně nosím ráda, zejména v létě je to ideální oděv. V zimě je nenosím, mrznu i v kalhotách. Nejraději nosím sukně ke kolenům. Příliš krátké ne, to je o neustálý strach, že bude vidět víc, než chci, a v sukni pod kolena už vypadám příliš usedle.

 Jak se oteplí, vytahuji sukně ze skříně a užívám si teplých slunečních paprsků. Mám ráda, když je teplo, pofukuje větřík a já jdu v nějaké příjemné, vzdušné sukni. V kraťasech by mi bylo horko, sukně mi vyhovují právě tou svou vzdušností. Samozřejmě, že je nenosím pořád, střídám to dle toho, jestli jdu do práce, s dětmi na hřiště a tak. Ale je-li to možné, raději zvolím sukni. Cítím se v ní víc žensky, víc se sama sobě líbím. A občas si všimnu i nějakého pohledu, který jasně říká, že nejsem jediná, kdo si myslí, že mi to sluší. ;)

 Po těch dlouhých zimních měsících, kdy je člověk už unavený z neustálých nemocí a nedostatku světla a tepla, s radostí vítám jaro. A jakmile je venku teplo na sukni, je to pro mne takový signál, že zima už je pryč, že už od ní (a hlavně od nemocí) máme zase na několik měsíců klid. Už se těším, až zase budu moct vytáhnout sukně ze skříně. :)

S přáním pěkného dne

eli.emanuela

Milá eli. emanuela, nejste sama, kdo se těší na jaro. Ale vy k tomu máte o to hezčí důvod

Text nebyl redakčně upraven

Jaký typ sukní se nejvíc líbí vám, milé ženy-in?

  • Mini, ke kolenům, kolové, áčkové, midi, nebo maxi?
  • Proč nosíte právě daný typ sukně? Co vám na něm vyhovuje?
  • Kterou sukni byste si na sebe nikdy nevzala? Proč?
  • Jak se vám mění „sukňový“ vkus?
  • Jaké boty ke své sukni nosíte? Jsou to zásadně vysoké podpatky, nebo třeba i balerínky
  • Nosíte sukně celoročně, nebo jenom když je teplo?
  • Co vás na sukních baví a co vám naopak nevyhovuje?
  • Pošlete mi fotku své nejoblíbenější sukně?

Na vaše příspěvky se těším už dnes na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete za svůj příspěvek těšit vy?

Dnešní dárek sice nemá se sukněmi nic společného, ale snad se vám bude líbit i tak. Jednu z autorek příspěvků na téma SUKNĚ vylosuji a odměním knihou a něčím sladkým na zub.

cena

Reklama