Minulý týden v redakci byl hektický a tento, jak to tak vypadá, nebude jiný. S radostí vám však mohu oznámit, že od dnešního dne je součástí redakce i vaše/naše známá čtenářka Meryl. Bude pro vás pozorovat okolí, chodit na zajímavé akce a psát o nich. Takže se máme všichni na co těšit.

 

K soutěži družstev: včera skončila soutěž družstev :-) … v průběhu dne dojde k ověření výsledků, zkontaktování výherců a snad se i domluvíme na předání ceny…

 

Tento týden pokračuje nejen velká hra „Věrnost se vyplatí aneb Bohaté Vánoce se Žena-in.cz“, ale i týdenní soutěž. Avon balíčky budou odeslány tento týden. Neodeslané výhry z předchozích týdnů snad dám do kupy dnes. Chaos nám vytvářejí ty, co si výhry vyzvedávají osobně. Nic proti nim, jen budeme muset náš systém s výhrami vylepšit…. Prosím, kdo má nárok na výhru placatice, ať se mi ozve na mail krize@zena-in.cz, budu to dávat do kupy.

 

Tento týden hrajeme o knihu „Myšky z domku i z lesa", kterou napsaly naše milé čtenářky Ferdička a Pajda, a vydává ji náš server. Každý den se bude soutěžit o jednu. Dnes dopoledne bych je měl přivézt vonící tiskárnou a vazárnou do kanceláře. Tím také oznamuji, že hned tento týden budou všechny zaregistrované objednávky vyřízeny. Soutěžit budeme, jak jsme již zvyklí, během dne dostanete upozornění a zanedlouho po něm i nápovědu, kdo najde myš první, vyhraje knížku.

 

Minulý týden jsme zasáhli proti spamerům. Nick Ronnie byl potrestán za nesportovní, opakované vkládání stejných vtipů do diskuse vtipy… Během dneška budou vyhodnoceny další stížnosti a jak to tak vypadá přibudou i další … Na mailu podpora@zena-in.cz vítáme upozornění na ty nicky, co provádějí podobnou činnost i jinde. Nemáme oči všude, a tak budeme rádi, když nám podobné výtečnice / ky prozradíte.

 

Soutěži, diskusi Žena-out a všem příznivcům našeho serveru zdar!

    
Reklama