Krásnou černou róbu s rukavičkami od Tatiany Kovaříkové vynesla modelka a moderátorka Monika Leová. Tu na ples doprovodil manžel Martin Košín. Účes i make-up si Monika dělala sama. Pochlubila se tím na svém Instagramu.

monika.jpg
 
Róbu od Tatiany Kovaříkové měla i moderátorka a vítězka Miss z roku 2013 Gabriela Lašková. Bohužel trochu doplatila na mačkavý materiál šatů. Na druhou stranu, jak jsme mohly vidět na mnoha prestižních akcí v Americe nebo Británii, tento styl pomačkaných šatů je nyní v módě a jen těžko se udržují rovné. Což potvrdila i sama Gabriela. „Šaty jsem ještě napařovala, ale obejmutí od Bena ve dveřích bylo důležitější a veškerá snaha v taxíku o rovnou sukni zase marná. Ale na těle byly nádherné, bylo mi radostí,“ napsala na svém Instagramu.

gabriela.jpg
 
Modelka Nikol Švantnerová vynesla šaty rodinné firmy Poner. Vsadila na jednoduchost, která se rozhodně vyplatila. „V jednoduchosti je krása, a tak jsem to pojala na letošním Česko-Slovenském plese,“ říká modelka. Upnuté bílé šaty s hlubokým výstřihem na zádech zdobeným kamínky jí moc slušely. Díky prodloužené zadní části působily velmi elegantně.

Nikol-Svantnerova.jpg
 
Ponerovi vytvořili šaty i třiadvacetileté modelce Karolíně Mališové. Ukázala, že není nutné vymýšlet žádné umělecky vypadající kreace a vsadila na klasiku. V krásných světle modrých šatech vypadala jako Popelka. Komplet doplnila šperky ALO Diamonds.

Karolina-Malisova.jpg
 
Za královnu byla modelka Andrea Verešová. Ta každým rokem ukazuje, že se na ples umí náležitě obléci, a dokázala to i tentokrát. Její dechberoucí lilkově růžovou róbu s tisíci blyštícími se kamínky a drobnými korálky vytvořila slovenská módní designérka Jana Pištejová. Absence náramků či náhrdelníku dala vyniknout bohatě zdobeným šatům. Stejně tak jednoduchý účes.

Overeno.jpg
 
Šaty s vlečkou stříbrem vyšívané na sobě měla moderátorka Eva Perkausová. I její róbu vytvořila firma Poner. Eva zvolila jednoduchý účes a stejně jako Andrea Verešová nechala výrazné šperky doma. Šaty byly samy o sobě už dost zdobené. Outfit pak doplnila jednoduchým béžovým psaníčkem Yves Sain Laurent.

perkausova.jpg
 Vítězka Miss Czech Republice 2019 Denisa Spergerová měla šaty od firmy Kristianna. Byly černé a pro změnu stříbrem vyšívané. Korzetovou róbu s vlečkou doladila psaníčkem ve stejné barvě. Moc jí to slušelo. Jen na účesu by to chtělo pro příště více zapracovat. Trochu to působí, že si modelka pár dní před plesem nemyla hlavu.

Denisa-Spergerova.jpg

Foto: Profimedia

Které šaty nejvíce zaujaly vás?

Reklama