Areál závodiště ve Velké Chuchli bude patřit dětem celou sobotu 12. května od 9:00 do 18:00. Úplně poprvé se zde bude konat rodinám s dětmi věnovaná akce pod názvem Chuchle dětem. Organizátoři slibují její opakování pravidelně - vždy na podzim a na jaře a hlavně zábavu pro všechny děti.

Chuchle

A nejen je, ale i jejich dospělý doprovod pobaví koncertním vystoupením Václav Neckář, Václav Vydra a jeho koně, roztančí a rozezpívá Míša, Animáček ve svém vlastním stanu nabídne interaktivní hry a zmrzlinu, bude se konat sportovní olympiáda, děti si mohou zkusit složit žokejské zkoušky, pomalovat sádrového koně nebo ho vytvořit z papíru. Návštěvu si zaslouží i loutkové divadlo, módní přehlídka, dobové tržiště s ukázky řemesel, keramické dílničky, velká hrací zóna se skákacími hrady a trampolínami a spousty dalších věcí pro pobavení.

Hlavní program se koná venku na zatravněné ploše, vedlejší pak v zastřešeném areálu. Všude budou pro návštěvníky vyhrazená místa pro odpočinek, posezení pod slunečníky, rozmanitá nabídka zdravého občerstvení a útulná kavárnička s dětským koutkem pro nejmenší. Součástí vybavení areálu je luxusní sociální zázemí s dostatečnou kapacitou, k dispozici místnost pro kojící matky s přebalovacím pultem.

A kdyby snad náhodou nepřálo počasí, je připravena i zastřešená varianta.

Nezbývá než si koupit vstupenky. A ty jsou k dostání už nyní v předprodejní síti www.ticketstream.cz - celá rodina 350 Kč, dospělý 150 Kč, dítě od 100 cm 70 Kč, děti pod 100 cm mají vstup zdarma.

Reklama