„Rozhodla jsem se nabídnout na internetu svoje panenství. Inspirovala mě k tomu nějaká americká modelka, která si tak před pár lety vydělala dost milionů. Všude se o tom psalo. Ne že bych tedy měla tak vysoké ambice, stačilo mi padesát tisíc korun. Právě tolik, abych měla na vysněnou cestu do Miami. Upřímně, nečekala jsem, že by se někdo ozval. Ale za zkoušku člověk nic nedá,“ krčí rameny pohledná brunetka Denisa. Svůj inzerát vložila na erotickou seznamku a nestačila se divit. Začala přicházet záplava odpovědí.

panna.jpg
Zdroj foto: Shutterstock

V naprosté většině se jednalo o oplzlé návrhy, komentáře a nechutné fotky. Až jsem začala litovat, že mě něco takového napadlo. Jenže za pár dní se ozval první zájemce. S tím to nakonec nedopadlo. Přišel mi takový divný. Odpuzoval mě. Ty peníze jsem zase nepotřebovala za každou cenu,“ popisuje Denisa, která s ním proto raději přerušila konverzaci. Dál následovaly jen další zbytečné odpovědi mužů, co ji přesvědčovali, ať se svěří „do péče“ právě jim. Samozřejmě zadarmo.

Když už přemýšlela, že by inzerát stáhla, našla v poště seriózně vypadající nabídku. „Šlo od pohledu tak o padesátníka, ale nevypadal nijak odpudivě. Podle fotek, co mi pak poslal, bylo vidět, že peníze pro něho nejsou problém. Byl to Čech, ale žil v zahraničí. Dokonce mi nabídl ještě o deset tisícovek víc, když ho vyberu,“ svěřuje se Denisa. Na jeho nabídku kývla, ale byla v ní malá dušička. Najednou ji přepadly pochybnosti. Nebude se pak cítit jako prostitutka? Pak je ale zaplašila.

„Hodně lidí mě určitě odsoudí. Ale já v tom nevidím nic až tak špatného. Nikomu neubližuju. V čem je to horší, než si to rozdat s úplně cizím klukem za diskotékou? Takhle z toho aspoň budu něco mít a udělám radost i někomu dalšímu, říkala jsem si. Navíc, bude to jen jednou. Nemám v plánu živit se prostitucí,“ vzpomíná na argumenty, které ji přiměly naplánovat schůzku. A pak na ni i jít.

„Stalo se to v hotelu. Doprovázel mě jeden známý, kterému jsem za hlídání slíbila litr. Sama bych nikdy nešla. I tak se dostavil strach. Pán mi koupil panáka, abych se přestala klepat. Zabralo to. Šli jsme na pokoj, kde k tomu došlo. Nemůžu říct, že bych si to nějak zvlášť užila, přestože se můj společník snažil. Naštěstí byl ohleduplný a zkušený,“ popisuje své poprvé Denisa s tím, že po zhruba dvou hodinách odcházela s penězi v kabelce.

„Byl to rozporuplný pocit. Hřálo mě, že můžu konečně cestovat. Jenže zároveň mi připadalo, jako bych byla nějak špinavá, použitá. Nedokážu si představit, živit se tím. Klobouk dolů před těma holkama,“ vzpomíná Denisa. Dnes už od té doby utekl více než rok. Ona je plnoletá a nedávno se vrátila z vysněné dovolené. Rodičům řekla, že jede ke kamarádce na chalupu. Svého rozhodnutí nelituje, ale ani se svou obchodní transakcí nikde nechlubí.

Čtěte také: