Taktéž čtenářka Simič se rozhodla přispět k dnešnímu loterijnímu tématu. Hazardní sázky jí nejdou, zato sázky v rodině, například o naštípání dříví, ty přímo zbožňuje...

Jsou sázky a sázky. Jedny vám slibují závratné výhry za trochu těch peněz, druhé jsou zcela nevinné a užijete si u nich moře zábavy. Ty druhé má ráda čtenářka Simič...


Hezký den.
Jsem, co se týká sázení, docela břídil. Nešílím se Sportkou - na tu je expert můj tatík, který už asi čtyřicet let každý týden sází stále ta stejná čísla a neustále nám tvrdí, že to jednou prostě musí vyjít, neskupuji losy po kilech, hrací automaty mě svým protivným blikáním a vlezle hnusnou melodií přímo odpuzují, do kasín nechodím, v dostihových sázkách se nevyznám, nesázím ani na sportovní zápasy... No, vidíte, jsem bídný hazardér.
V dětství jsem se ale hodně sázela s bratrem, třeba o facku nebo o to, kdo vynese koš či umyje nádobí. Taky jsem jednou na zvířecí výstavě našla na zemi zvířecí los, na který jsem vyhrála zlatého křečka. Takové to nevinné a neškodné sázení, třeba o basu piv, o nařezání dřeva na zimu, o kýbl zmrzliny, o snězení žížaly, to je ale u nás v rodině docela oblíbené a můžu říct, že mnohdy se jedná o sázky věru zajímavé a velmi netypické. Sázení má podle mě dát člověku zábavu, příjemné napětí, radost ze hry a ne člověka zotročit, udělat z něho neurotického závisláka, který prosází i trenýrky a zničí všechny kolem sebe.

Hezký den a sázím se, že dneska bude pořádná bouřka.
Simič

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 3. května 2012: Sázení

  • Sázíte? Hrajete nějakou loterii?
  • A pokud ne, vsadila jste někdy?
  • Jaký je váš vztah k hazardním hrám?
  • Je podle vás rozdíl, sednout si k výhernímu automatu, nebo podat sázkový tiket?
  • Kolik jste nejvíc vyhrála?

milkaSvé příspěvky formou příběhu mi posílejte na redakční e-mailovou adresu níže. Pokud chcete mít šanci na sladkou odměnu, třeba jako náplast na hráčské nervy, ať váš příspěvek dorazí do naší schránky nejpozději 3. 5. 2012 v 15.00 hodin a jeho délka je rovna nebo delší tomuto odstavci textu. A jaká že je ta sladká odměna? Jedna z vás za svůj „vsazený“ příspěvek získá pralinky I Lova Milka.

Reklama