Půvabně vypadala herečka na Wimbledonu v roce 2018, kam dorazila v třídílném dámském obleku od značky Ralph Lauren, který doplnila bílým kloboučkem s krempou. Atmosféru oslavy bílého sportu vystihla skvěle, a přestože šlo o oblek, vypadala v něm velmi žensky.

625ebbc81ce8fcl.jpgFoto: Profimedia

Oko nejednoho milovníka módy potěšila v loňském roce na udílení cen Earthshot v Londýně. Toho se zúčastnila v nápaditém modelu, který kombinoval bílou a černou. Model tvořený rozevlátým bílým vršek s odhalenými zády a černými zvonovými kalhotami měla na svědomí značka Oxfam, která ho vytvořila recyklací deseti různých svatebních šatů.

625ebb14ab20ecl.jpgFoto: Profimedia

V jednoduchosti je krása, což herečka dokázala na filmovém festivalu při reprezentaci snímku Circle: Uzavřený kruh. Jednoduché bílé šaty Burberry s vysokým rozparkem jí perfektně seděly a klidně by se v nich mohla vdávat. Outfit ozvláštnila vínovým psaníčkem.

625eba90971d7cl.jpgFoto: Shutterstock

Na Zlatých Glóbech v roce 2014 herečka upoutala tím, že zvolila pro ni ne úplně obvyklou barvu – výraznou oranžovo-červenou. Šifónový vršek měl celá odhalená záda, takže si pod něj Emma Watson vzala upnuté černé kalhoty. Zepředu vypadal model jako šaty, ale zezadu bylo jasné, že jde spíše o jakýsi přehoz. Ten doplnila fialovými lodičkami.

625ebad740426cl.jpgFoto: Profimedia

Zdroje: People, Page Six, Elle, Vogue

Reklama