clanek.jpg
Foto: Shutterstock

Ve svých outfitech se nebojí ani odvážných barevných kombinací nebo dokonce flitrů či zvířecích vzorů. Chce být zkrátka vidět. Často dává dohromady i zdánlivě se nehodící materiály. Většinou ale výsledek stojí za to.

Se zahalováním si moc starostí nedělá a ráda ukazuje hodně pokožky. Mini sukně, vykrojené kalhoty nebo místo trička jen vrchní díl od plavek – tak zpěvačku uvidíte poměrně často. A podprsenku? Tu obléká jen velmi zřídka.

Plný nostalgie byl kupříkladu model, ve kterém se zpěvačka nechala zvěčnit na svém Instagramu před několika dny. Oblékla si vzorované šaty Knwls, které vypadaly jako druhá kůže. Na nohy obula černé sandálky se šňůrkami kolem lýtek – taky docela retro kousek.

Další model, který se na zpěvaččině Instagramu dočkal nadšených ovací, sestával z černé sukně a zajímavého topu se zavazováním kolem pasu. Pod něj si zpěvačka samozřejmě nevzala podprsenku a pod dírkovaným materiálem jí prosvítaly bradavky. Model vyšperkovala fialovými sandálky se zlatým řetízkem kolem kotníku, což je detail, který je letos velmi trendy.

Velmi extravagantní a velmi odvážný obleček si Dua Lipa vzala na párty do klubu. Obtažený overal, prosvítající bradavky, průstřihy na hrudi. Dost možná si zpěvačka nemusela dělat s oblékáním vůbec starosti. A aby té extravagance nebylo málo, natáhla si Dua Lipa na ruce průsvitné rukavičky s péřovými aplikacemi.

Zpěvačka se nedržela zpátky ani při focení pro módní magazín Vogue. U této příležitosti oblékla háčkovaný topík, zdobené kraťásky, výrazné lodičky a do ruky si vzala netradiční kabelku. Dovedete si snad představit ještě nějakou šílenější módní kombinaci?

Zdroj: redakce, Instagram Dui Lipy