Když vejdete do butiku Desigual, jako byste se ocitli v barevné džungli. Oči vám přechází z té přemíry květin, geometrických vzorů, našitých, tištěných i kombinovaných, které vás doslova nabíjí energií. Jak typické pro tuhle španělskou značku.

Nevíte, kam dřív skočit, všechno chcete vidět, osahat, vyzkoušet. Jste doslova v obležení hadříkového ráje. Oblečení na vás volá ze štendrů, regálů, stěn, i figurín. Všechno je tak optimistické a šťavnaté, že vám to zvedne náladu. Pro jaro a léto doslova jako stvořené. Co si koupit? Tričko? Tuniku? Nebo ty úžasné maxišaty? Různé vzory se prolínají, vzájemně doplňují, ale rozhodně si nepřekážejí. Kdo má dost odvahy, může se do nich obléknout od hlavy k patám, ti konzervativnější si můžou vybrat jen jeden kousek a doplnit ho něčím jednobarevným.

 Desigual

Ale stokrát řečené nepředčí jednou viděné. Podívejte se na pár ukázek z nové kolekce jaro/léto 2012 a udělejte si obrázek samy.

Na závěr vám prozradím malé tajemství. Můžete se těšit na další prodejnu, která bude otevřena v Centru Chodov. Já se tam půjdu samozřejmě podívat a budu referovat.  

 Desigual

Již 31. května tam můžete zavítat i vy. Prodejna Desigual nabídne dámskou, pánskou a dětskou kolekci hýřící barvami, energií a optimismem.

 Desigual

Na co se můžete těšit v nové kolekci, kterou vidíte na obrázcích?

Desigual vás zavede do světa hravých barev. Kolekce jaro/léto 2012 nese název New&Good a dělí se na množství linií. New&Good je jako závan čerstvého vzduchu. Dámská kolekce přináší až 479 různých modelů v šesti liniích. Zejména vás zaujmou dvě linie – Cirque du Soleil a Desigual by L. Cirque du Soleil je inspirována cirkusovým prostředím světoznámého kanadského cirkusu stejného jména a na celé kolekci je typické zobrazení právě cirkusových výjevů – klaunů, masek atd. Třešničkou na dortu je malý kousek originálního kostýmu Cirque du Soleil, který je všitý na každém kusu oděvu z této řady.

 Desigual

Kolekci Desigual by L. navrhl pro tuto španělskou značku světoznámý návrhář Christian Lacroix. Christian si vyhrál s květinovými vzory i geometrickými tvary. Výsledkem je sofistikovaná, barvami hýřící kolekce připomínající malířské plátno. Kolekce spojuje minulost se současností a vynalézá budoucnost. Přetváří pruhy a grafické prvky do potisků, které připomínají čalounění. Nechybí ani nádech romantismu a široká škála pastelových barev.

 Desigual

Foto: Archiv Desigual

Čtěte také:

Reklama