Protože rády zkoušíme a testujeme zajímavé věci, přípravky a doplňky stravy, nemohly jsme vynechat testování doplňku stravy Forcapil pro krásné vlasy a nehty. Jaké jsou naše zkušenosti po měsíci testování? Plné zhodnocení budeme publikovat po třech měsících, pro které naše kúra je.

Klára Křížová

I když nejsem moc na doplňky stravy, které se musí brát pravidelně, rozhodla jsem se tuto kúru vyzkoušet. Mám slabé a jemné vlasy, náchylné k vysušování. Můj dojem je zatím velmi pozitivní, a to nejen co se týká vlasů, ale také nehtů. Vlasy jsou lesklé, pevnější a pěkně se kroutí, řekla bych, že je mám i více vlnité. Navzájem se v redakci sledujeme a bavíme se o tom, jestli se nám vlasy zlepšily. Je to pro mne velmi zajímavé pozorovat i kolegyně, jak jsou spokojené.

Klára Tichá

Po měsíci pravidelného užívání Forcapilu jsem zpozorovala především zlepšení kvality svých nehtů. Poměrně dost se mi třepily a nyní jsou mnohem pevnější a rychleji rostou. Co se týká vlasů, zdají se mi hustší a tolik nevypadávají. Zatím jsem tedy velmi spokojená.

Michaela Malečková

Je mi padesát a vždy jsem vlasy nosila dlouhé, ale jejich kvalita už není taková, takže jsem musela začít trochu zkracovat délku. S velkou zvědavostí jsem začala testovat Forcapil.

Užívání Forcapilu se projevilo poměrně brzy, již po 14 dnech jsem si všimla, že vlasy mi padají méně. Po dalším týdnu mám vlasy krásně lesklé a silnější. V užívání Forcapilu budu pokračovat, protože jsem maximálně spokojená.

 

forcapilTobolky FORCAPIL® které vyvinul profesionální tým odborníků z laboratoří Arkopharma, jsou doplňkem stravy, který vašim vlasům i nehtům dodá všechny potřebné živiny. Mezi ty nejcennější patří L-cystin, L-metionin (aminokyseliny obsahující síru), vitamíny skupiny B, spolu se zinkem a biotinem. Je to právě L-cystin, L-metionin v kombinaci společně se zinkem a biotinem, kteří v případě zdravých pramenů hrají hlavní roli: jednou ze složek vlasů je totiž keratin, protein, který jim dodává pružnost, pevnost a lesk. Keratin je syntetizovaný z aminokyselin obsahujících síru prostřednictvím působení zinku a vitamínů skupiny B. Pokud L-cystin a L-metionin tělu chybí, začne se tento nedostatek v první vlně projevovat právě poškozením vlasů a nehtů. Není nic snazšího, než jim obě látky dodat ve formě doplňku stravy Forcapil®.

www.forcapil.cz

Dokonalé složení

  • Dodává nejdůležitější stavební složky vlasů - Metionin, Cystin
  • Podporuje zabudování aminokyselin obsahující síru - Vitamin B6, Vitamin B9
  • Stimuluje vytváření nových vlasů ve vlasové cibulce - Biotin, Zinek, Vitamin D3
  • Pomáhá snižovat sekreci kožního mazu - Zinek

Čtěte také:

 

Reklama