Kristina Vodičková

5ba25fa1dd81fobrazek.pngLuminata je příjemná květinová vůně, ve které jsou cítit také lehké ovocné tóny. Není to typická vůně na podzim, ale pokud si chcete prodloužit léto, pak bude ideální volbou. Výdrž má vcelku dobrou, ale pokud ji chcete nosit celý den, tak bude potřeba odpoledne obnovit. 

5ba257b41cda1obrazek.png

Vendula Kubalíková

5ba25ee2b46a6obrazek.pngPokud fandíte sladkým romantickým vůním, je parfém Luminata od Avonu trefou do černého. Váš nos budou lehce dráždit květiny, jako je pivoňka či magnólie a ovocné vůně v podání hrušky a maliny. Vůně není něžná, ale naopak svůdná a sexy. Tak která z vás po ní šáhne, dámy?

Marie Cicvárek Fléglová

5ba25eedf3d7bobrazek.pngSvěží lehké vůně, to je moje. Ráda používám parfémy nebo toaletní vody, které mě zahalí do květinového hávu a já se v nich cítím dobře jak v pracovním outfitu, tak ve sportovních legínách během mé jógové lekce. Novinka od značky Avon Luminata si tedy hned našla své místo na mé kosmetické poličce. Voní po hruškách, bílých pivoňkách, malinách a kosatcích. Je příjemně svěží a ženská. A to mě na ní moc baví. Rozhodně doporučuji vyzkoušet.

Markéta Škaldová

5ba25ef3e3cbaobrazek.pngVůně s názvem Luminata od kosmetické společnosti Avon zaujme již na první pohled. Má totiž líbivé, světle růžové balení doplněné o stříbrné odlesky, které působí opravdu roztomile. Elegantní skleněný flakón v sobě ukrývá tóny hrušky, magnolie, bílé pivoňky, madagaskarské vanilky či mošusu. Je jemný, přitom ryze ženský. U vůně bych ráda uvítala delší výdrž. Dokážu si představit, že bych ho zařadila do své oblíbené sestavy parfémů. Tento voňavý bonbonek mě opravdu zaujal.

5ba257c3e40d5obrazek.png

Žaneta Podlahová

5ba25f0432558obrazek.pngPřiznám se, že nejsem blázen do parfémů jako mé kolegyně a má kosmetická polička nepřekypuje nespočtem různých vůní. Vystačím si se dvěma až třemi vůněmi v podobných tónech. A to v jemných, květinově-ovocných. A taková je i nová vůně od Avonu s názvem Luminata. Musím říci, že v příměsi s mým pižmem voní opravdu jemně, příjemně a opojně. Tak jak to mám ráda. Jsem mile překvapena i dlouhou výdrží. Plus shledávám v krásném flakonku, který mi připomíná diamant, takže pokud nevíte, čím obdarovat svoji kamarádku, maminku, babičku či jinou ženskou romantickou duši, tak Luminata je ta pravá volba.

Reklama