Marta, editorka

Byla jsem mile překvapena, jak mi High Protein Pudding od Dr. Oetkera chutnal. Hlavně čokoládový, který je opravdu dobře vychucený. Super je i vanilkový. Pudingy jsou skvělou svačinkou, kterou si můžete vzít klidně i na cesty. I přes nízký obsah cukru mají skvělou chuť. Myslím, že je ocení zejména hodně aktivně žijící lidé a sportovci. Na mne je testované balení pudinku v objemu 400 ml celkem velké, ale oceňuji, že se dá kelímek znovu uzavřít a můžete si zbytek sníst později nebo třeba druhý den, když jej uskladníte v ledničce.

Veronika, redaktorka

Pudinky mám obecně moc ráda. Většinou mě ale nebaví je vařit, takže jsem ráda, že existují varianty, které mohu jen vytáhnout z lednice a pochutnat si. Navíc když jsou obohacené o důležité bílkoviny, tak je to dvojitá výhra. Jsem dost na čokoládové příchutě, takže jsem čekala, že čokoláda bude mým favoritem i v případě produktů od Dr.Oetkera, nakonec mě ale velmi mile překvapila vanilková příchuť. Chutnala mi ještě víc než čokoláda, a to se mi moc často nestává. Pudinky neobsahují přidané cukry, mají příjemnou chuť i konzistenci. Jedno balení mi vydrželo na třikrát. Pudinky jsou velmi syté, takže když jsem si dala porci k snídani, až do jedné hodiny jsem neměla potřebu nic uzobávat.

Karolína, redaktorka

Pudinky jsem jedla často jako malá a teď jsem žádný neměla dobrých deset let. Proto jsem ani nevěděla, kam se jejich chuť posunula. Musím říct, že mi moc chutnají. Nejvíce ten čokoládový. Umím si představit, že se s ním odměním třeba po cvičení. Má totiž vysoký obsah proteinu, který potřebujeme k tomu, aby nám rostla svalová hmota.

Vendula, zástupkyně šéfredaktora

Novinkou High Protein Pudding od Dr. Oetkera jsem víc než mile překvapena. Chutnal celé rodině. Děti překvapivě vychvalovaly vanilkovou variantu a my rodiče naopak raději čokoládovou. Dobré jsou opravdu obě. Doma vaříme zpravidla puding v neděli v podvečer a zmizí okamžitě, přes týden se nám moc nechce a těžko na něj hledáme čas. Toto je pro nás varianta, jak mlsat i v týdnu, když nás bude honit chuť na sladké. Jsou velmi syté a příjemné je, že neobsahují přidané cukry. Rodinné balení nám vyhovuje.

Více na OETKER.CZ

Reklama