Jaké jsou Smetanové jogurty z Valašska?
5bd070170a6c6obrazek.png

Smetanový jogurt čokoládový je specifický svou jemnou chutí a hustou konzistencí. Jogurty jsou vyrobeny z kvalitního mléka z Valašska a jejich typickým znakem je ovocná příchuť na dně kelímku. Jogurtová složka obsahuje pouze smetanu a živé jogurtové bakterie, což dodává jogurtu na kvalitě a tradiční chuti. Pestré složení dělá ze smetanových jogurtů ideální produkt pro přímou konzumaci i pro studenou kuchyni. Nová řada Smetanové jogurty PREMIUM čokoládový obsahuje 8% tuku.

Kristína Vodičková
5bd064b87f450obrazek.pngOvocné jogurty jsem měla vždy ráda, i když jsem postupem času přecházela na bílé kvůli váze. Ovšem tyto smetanové čokoládové jogurty neberu jako svačinku, ale výborný dezert! Nedokážu ani říct, který z jogurtů mi chutná nejvíc, protože všechny tři příchutě stojí za to hlavně díky výbornému čokoládovému základu. Záleží tedy na pre5bd07102f130fobrazek.pngferencích každého z nás. Meruňkové jogurty jsem nikdy neměla ráda, ale tento smetanový mi taky chutnal.

Hana Růžičková
5bd0650569034obrazek.pngČokoládové mléčné výrobky moc nemusím. Asi  je ve mně vzpomínka z dětství na kakaové mléčné výrobky, které mně nikdy nenadchly. Proto jsem i k čokoládovému jogurtu s meruňkami přistupovala hodně opatrně. A co se stalo? Užasně jemný, hustý čokoládový jogurt. Opravdu lahodná chuť a jemnost  mě úplně dostala. Tak dlouho jsem ochutnávala až jsem se dostala na dno, kde byla meruňková marmeláda. Naštěstí marmeláda není přeslazená, je příjemně navinulá. Jednoduše mě ta dobrota tak překvapila, že jsem si jogurt zapomněla zamíchat!
Moje hodnocení: zamíchaný i nezamíchaný je FANTASTICKÝ!

Michaela Malečková

5bd0654319b48obrazek.pngMoc ráda jsem ochutnala novinku  Smetanový jogurt PREMIUM čokoládový s jahodami nebo višněmi či meruňkami. Jsou výborné, sametové a mají luxusní příchutě. Sáhnu po něm jen tak, když mě honí mlsná, ale je to i bezva snídaně či svačina. Doporučuji ochutnat, uvidíte sami!Vendula Kubalíková
Nové čokoládové smetanové jogurty z V5bd0651c22216obrazek.pngalašska s označením Premium jsou přesně můj šálek kávy. Doma jsme se snad ani nemohli shodnout, která z variant nám chutná více. Dcera preferovala jahodu, manžel višeň a já meruňku. Jogurty z Mlékárny Vlašské Meziříčí kupujeme běžně. Z ledničky je kradu večer hlavně já…5bd07487b7528obrazek.png

Klára Křížová
5bd06566d2b96obrazek.pngMěli jsme v redakci možnost testovat nové jogurty: Smetanový jogurt PREMIUM čokoládový s jahodami, višněmi a meruňkami – z Mlékárny Valašské Meziříčí. Mám ráda hutné, kvalitní jogurty, tyto novinky mne i mému synovi moc chutnaly. Nejvíce ten višňový, protože je miluju. Kombinace ovoce a čokolády nemá chybu. Jsou moc dobré, ochutnejte.

Více informací o Smetanových jogurtech PREMIUM čokoládový najdete také na MLEKÁRNA-VALMEZ.CZ

5bd065e828d36obrazek.png

Přečtěte si také:

Reklama