Je to skandál, ale Klára Milošová, moje zástupkyně, korektorka a naše ústředna CIA na sobě v uplynulém týdnu neměla nic růžového. Pro rýpalky, spodní prádlo jsem nekontroloval.

Dokonce poslední dobou přestala skoro úplně používat zdrobněliny a zdrobnělinky a povážlivě jí zhrubl smích. Usoudil jsem tedy, že je možné, že dospívá v muže.

Zato Jakub D. Kočí se vrátil pln elánu do Prahy z Tenerife a těší se na vás a bude odměňovat. Naše obchodní ředitelka se také vrátila, a protože je zároveň mou ženou, tak máme všichni velkou radost. Ta snad odmění mne!

A já už nebudu za slaměného vdovce a nebudu přitahovat pohledy maminek, kterým jihly posledních deset dní srdce a zraky při pohledu na mne a mé ratolesti, které jsem s láskou v očích a v srdci opečovával před jejich zraky.

Prostě redakční blázinec se vrací pomalu do zajetých kolejí…

Věříme, že nás prasečí ani jiná chřipka neochromí, abychom vám mohli přinést zajímavé články a denní témata.

Co vás čeká a nemine?

Dnes se Simonou Škodákovou probíráme vaše dovolené. Kde se vám nejvíce líbilo, na jakou dovolenou vzpomínáte nejraději a proč… Já nejraději vzpomínám na 14 dní v pustině zimního Laponska pod stanem. A vy?

Zítra, tedy v úterý, Dana Svobodová probere vaše opravdové kamarádky i pseudopřítelkyně. Máte kamarádku na celý život? Nebo vás nějaká taková zklamala, protože to byla mrcha dvou či více tváří? Chvalte i nadávejte, někdy se stačí prostě vykecat, jak říkali Frištenskému.

Ve středu si s vámi odpočatý Jakub D. Kočí bude hrát. A taky se vás zeptá, na co si nejraději hrajete, co je či byla vaše nejoblíbenější hra. Nebo zda dokonce s vámi někdo nějakou hru hrál. Třeba James Bond? Téma her je široké a zábavné… můžete i posílat odkazy na oblíbené hry apod.

Ve čtvrtek se vám Eva Soukupová svěří s tím, jak je na tom s technikou. A věřím, že vyvrátíte pomluvy o ženách, které si s ničím neumí poradit. Když se řekne: Dej myš do pravého rohu obrazovky, že ji nezdviháte k monitoru. Ale zároveň máte jistě nepřeberně historek s pračkami, žehličkami, nebo ztřeštěné kamarádky, kterým to nejde s auty, vrtačkami, kladivy, počítači, odpady, nábytkem atd…

A v pátek? V pátek proběhne pod taktovkou Marušky Šrámkové souboj o to, zda je lepší být jedináček, nebo z velké rodiny. Těšíme se na vaše zkušenosti i plány. Jaké to bylo být jedináček. O  kolik jste přišla, když jste se musela dělit s dvěma sourozenci, anebo to máte naopak? A jak velkou si přejete rodinu?

No a další pondělí, to už bude 30. 11.  – jen 24 dní do Ježíška! A trochu proti proudu se Simona Škodáková bude ptát a vyzvídat na co šetříte, nebo na co jste si ušetřily. A také zda jste šetrné, nebo rozhazovačné.

Tak jak? Je to zajímavé, nebo vám něco schází? Něco jsme opomněli? Napište nám to pod tento článek! Nebo na e-mail.

A také pokud máte chuť se podělit se svými názory nebo příběhy, se zkušenostmi či radami, které se vážou k výše uvedeným tématům, tak neváhejte a pošlete je na e-mail:

redakce@zena-in.cz

Ty, které se nám budou líbit nejvíce, odměníme kosmetikou, knihami a jinými zajímavými cenami. A někdy jen tak z plezíru i tu, která nám přispěje k dennímu tématu jako první, nebo pátá. Vždyť si to zasloužíte!

Krásný, klidný podzimní týden bez nemocí a splínů přeje vám všem

Radek Kříž, toho času šéfredaktor

Reklama