Zdravím Ženy-in, obzvlášť ty pracující (muže samozřejmě také)…

Pracuji u mezinárodní společnosti v Rakousku na oddělení marketingu, komunikace a PR. A protože dnešní svátek je výhradně český, tedy žádné vánoce apod., jsem v práci. Bývám tady někdy i úplně sama a to tehdy, když mají svátek tady a lidé u nás pracují. Je zvláštní pocit, když ve firmě, kde bývá běžně 30 lidí, sedíte úplně sami. Poprvé jsem si připadala, jako kdybych ani nebyla v práci.

Dnes pravděpodobně nezazvoní jediná linka s předvolbou +420, nepřijde jediný email s koncovkou .cz, ale přesto jsem tady… Ani byste nepoznali, že o 12 km dále ještě lidé spí, jsou spolu doma, a protože sluníčko se už probudilo, čeká je nejspíš i nějaký hezký výlet. Přesně vím, co mě odpoledne, při návratu z práce, čeká. Přejedu hranice a normální pracovní den se stane v jedné minutě sobotou, nedělí, svátkem. Téměř žádná auta, procházející se rodinky s dětmi, plné cukrárny a kavárny.

Snad i já si stihnu kousek té sváteční nálady odpoledne užít a vám přeji krásný sluníčkový den, ať ho prožijete podle svých přání.

Sonne 


Ano, to je přesně ten pocit, je to tak trochu, jako by byl člověk duch. Nikde nikdo. Ale dají se dělat i věci, které za přítomnosti ostatních dělat nemůžete. Jen mě takhle po ránu nenapadá, co by to mohlo být.:)

Pište mi i vy na adresu redakce@zena-in.cz! Ať tu sám neshniju!:)

Reklama