pyzamoTak jsem si bláhově myslela, že si s vámi „poklábosím“ na téma: V čem usínáte za horkých letních nocí? A tu máš, čerte, kropáč, lije jako z konve a teplého léta se máme podle meteorologů dočkat až začátkem července. No a na jeho konci už nás zase čeká Svatá Anna - chladna z rána.

Ale nebuďme pesimistické a věřme, že se nějakých teplých večerů ještě dočkáme. Některá z vás možná nenechá nic náhodě a vyrazí za sluníčkem někam k moři.

Já nemusím nikam cestovat, horka si užiju dost ve svém podkrovním bytě. Stačí jeden vydařený víkend a v létě je tam k zalknutí. Přes den se to dá přežít, ale jak v tom spát? A v čem?

Spát nahá? To jen zcela výjimečně. Musím mít alespoň minimální vrstvičku, jinak se necítím bezpečně. Já vím, někomu se to může zdát  trochu směšné, ale nemohu si pomoct, připadám si zranitelná, jak stažená z kůže, a to mi ruší spánek.

pyzamo

Ono to sice vypadá úžasně romanticky, když spíte na posteli rozložená jako akt od Modiglianniho, ale to je pro mě jen na efekt. Já prostě musím mít letní pyžamo, jinak neusnu. Nejraději volné kalhotky a košilku na ramínka. To je také docela romantické, ne? A co třeba bílá batistová košilka se štykováním, jaké nosily naše prababičky? Jen si představte, jak náramně vynikne na vašem opáleném těle.

pyzamo

Mým dcerám se třeba líbí sportovní varianty s boxerkami. To je zase ohromně sexy. No jo, já uznávám, že na takových postavičkách vypadá sexy snad i pytel od brambor. Tak se nad to povznesme a dejme řeč o svých nočních letních úborech.

V čem spíte v létě? Mrkněte na naši anketku.

Tipuji, že většina bude volit spánek v rouše Evině. Nebo ne?


perwollNáš tip: Perwoll Balsam Magic s extrakty z kašmíru
Prací prostředek Perwoll Balsam Magic s extrakty z kašmíru se používá na vlněné, hedvábné a jemné prádlo všech barev. Tento prací prostředek vytváří pěnový polštář, který brání zplstnatění vlněných vláken. Díky speciálnímu složení, které chrání vlákna, si vlna zachovává svoji hebkost a měkkost.

Pečuje nejen o vaše vlněné oděvy, ale také o všechny jemné tkaniny, jako jsou např. punčochy, spodní prádlo, plavky, saténové hedvábí, len apod. Prací prostředek Perwoll Balsam Magic s extrakty z kašmíru - jemné tkaniny vypadají stále jako nové i po několika vypráních.