Ahoj všichni,

nedá mi to a na toto téma musím reagovat.

Když jsem před Vánoci jela s přítelem po republice, hledali jsme na oběd nějakou hospůdku. Projeli jsme pár vesnic a pořád nic. Nakonec se nám povedlo jednu najít. Měli jsme oba děsný hlad  a já se těšila na nějakou hotovku (miluju guláš, svíčkovou, koprovku).

Byla to pěkná putyka, ušmudlaná a ušmudlaná byla i servírka (byla to cikánka, tak 120 kilo). Dali jsme si guláš (mně už se sbíhaly sliny). To, co přinesla, se jídlem nedá nazvat. Smrdělo to jako žrádlo pro psa. Tím nemyslím nějakou mňamku pro miláčka, ale jako povařené zbytky atd. Jen jsem to viděla, zvedl se mi žadludek. Omáčka - obarvená voda, maso - spíš kůže s viditelnými vrstvami tuku, či čeho, a chlupy!!! Bylo tam několik štětin. Měla jsem co dělat, abych se nepozvracela a talíř jsem odstrčila. Druhou porci jsme zrušili. Děsný bylo, že přítel to snědl. Já čekala v autě. S jakou chutí jsem si pak dala na benzince okoralou bagetu.

V tý putyce to smrdělo jako v kurníku. Jak se to tam jmenovalo nevím a kde to bylo, také bohužel ne (projeli jsme asi 15 měst), ale ta hospoda byla v budově společně s obecním úřadem. Fuj, fuj, fuj.

Byla to moje nejhorší zkušenost a doufám, že nic podobného už nezažiju.

Lucik007


Luciku, já jsem právě po obědě a vy tohle! Váš zážitek je opravdu drsný.
Máte rádi putyky?
 

Podívejte se do talířů, neb tématem na pondělí je
JÍDLO

Jedli jste někdy něco, z čeho se vám pak zvedl žaludek - třeba psa?
Co je lepší - česká nebo zahraniční kuchyně?
Jaké je lepší - domácí nebo v restauraci?
Vaříte nebo někdo vaří vám?
Jaké je vaše nejmilejší jídlo?
Co byste nikdy nesnědli?
Kdy nejraději jíte?
Přežíráte se?

Napište nám o jídle a vašich chutích, odměníme vás!

redakce@zena-in.cz


Reklama