Čtenářka Anime Otaku  píše, že její vztah s kolem je veselý. Nevím, dle mého se jedná spíše o boj o život. Děkuji Vám Anime otaku za Váš příspěvek.

Já a kolo? To je docela veselý příběh. 

Začalo to -  jak jinak s tříkolkou - s takovou tou co šlape pořád i když nohy by chtěly už stát. No co, mléčné zuby holt odešly o chvilku dřív než měly v plánu (spodní řezáky).

Pak mě na kole vyzvedávala starší sestra ze školky - měla pěkné dámské, zelené a hlavně už dospělácké kolo vždycky mě postavila na rám a jela se mnou. Jednou jsem se dostala na pedály a ujela jí asi tak tři metry než jsem bezpečně zahučela do křoví.

Pak jsem dostala zlaté kolo s přídavnými kolečky, to jsem měla ráda(hlavně proto že se mi na něm nikdy nic nestalo a mělo bezdušové plné gumy a nešlo píchnout), ale rychle mi bylo malé.

Další kolo bylo modré a když mi táta odmontoval pomocná kolečka, rozhodla se ségra, že to musíme zkusit a v kopci se jí vysmeklo sedlo z ruky (jak mě přidržovala abych neztratila balanc) a já udělala dokonalý přemet přes takový ten velký hranatý betonový vlez do kanalizace - kupodivu jsem skončila jen s odřenými lokty a koleny.

Další kolo na kterém jsem jezdila celkem bez nehod bylo to zelené na kterém jsem sestře frnkla ze školky :)

Jako další následovalo moderní horské kolo s přehazovačkou - tu jsem oddělala tak, že se jí vylámaly zuby, všechno jsem jezdila na nejtěžší převod, protože jsem přehazovačku neuměla správně používat a odmítala jsem se v kopcích ušlapat k smrti v rychlém tempu - takže jsem jela stylem co nejde silou, půjde větší silou. 

Ale hlavně v průběhu puberty se mi neznámo kam poděl smysl pro rovnováhu - takže když kolo zastavím, už pod ním ležím na boku.

Takže moje poslední kolo visí na stojanu ve sklepě a já marně přemýšlím co s ním. Protože od té chvíle co máme psa je mi líto jít ven bez naší čubiny a kdybych jí přivázala ke kolu skončilo by to špatně - já rozlámaná na prvočinitele a naše čtyřnohé tele i s kolem někde v rybníce. A tak koukám a sháním si koloběžku pro zápřah se psem. Je to na ní přeci jen k zemi blíž.

Cyklistům i pěšákům Zdar

Anime Otaku


Já a kolo

  • Jezdíte ráda na kole,nebo cyklistiku nesnášíte?
  • Pozvěte nás na nějaký krásný cyklo výlet.
  • Napište příhodu, která se vám na kole, nebo s kolem stala.
  • Zauvažujte nad tím, zda je lepší jezdit do práce na kole, nebo autem…
  • A těch témat je velká přehršle, napište klidně na jiné…

Těším se vaše příspěvky. Jeden dnešní příspěvek odměním buď květinou, nebo něčím, co vám udělá radost.

Aby jste ji měla musíte však poslat svůj příspěvek dnešnímu tématu na e-mail

redakce@zena-in.cz

Reklama