Ruce jdou do boje

61a11cd0f12efobrazek.pngKolikrát za den si ve dnech pandemie umyjete ruce? Kolikrát za den použijete desinfekci, která pokožku rukou tolik vysušuje? Nesčetněkrát. Investovat do kvalitního krému na ruce je proto jedním slovem nutnost. My doporučujeme NEOSTRATA Problem Dry Skin Cream, který obsahuje včelí vosky, oleje a 20 % profesionální lékařské směsi alfa a polyhydroxy kyselin (AHA/PHA). Tento mastnější, hutný krém byl přímo stvořený pro pokožku extrémně suchou a hrubou, vystavenou těm nejnáročnějším podmínkám. Krém je vhodný pro všechny typy pokožky a je ideální právě pro namáhanou kůži na hřbetech rukou, případně se hodí i pro zjemnění příliš drsné kůže na patách, kolenou, loktech či jakýchkoliv dalších oblastech na těle. Spokojenost zaručena!

Oči jako poznávací znamení

61a11cf97ed98obrazek.pngV době nošení roušek a respirátorů je mnohdy těžké rozpoznat na ulici i dobrou kamarádku... V zimě jsme schované pod čepicí, zachumlané do šály a téměř jediné, co je z naší tváře vidět, jsou právě oči. Raději než do rtěnky proto v těchto dnech investujte do očního krému či séra. Zvolte takové, díky němuž budou vaše oči působit odpočatěji a citlivou kůži v očním okolí viditelně zhydratuje plus omladí. Náš tip? ENDOCARE Tensage Radiance Eye Contour. Jedná se o rozjasňující oční sérum, které pomáhá redukovat váčky pod očima a otoky kolem očí. Díky obsahu barevných mikro pigmentů přirozeně rozjasní oční okolí a zároveň opatrně zakryje tmavé kruhy pod očima. Toto lehké fluidní sérum navíc omlazuje oční okolí – vyhlazuje jemné linky v oblasti očí a zjemňuje hluboké vrásky. V jeho složení najdete kyselinu hyaluronovou, skvalen, peptidy, růstové faktory, kolagen i elastin. Dokonalá pochoutka pro každé oční okolí!

Když jde rouška konečně dolů

61a11d451468dobrazek.pngMnozí z nás musí pod rouškou denně strávit mnoho hodin, což není nic příjemného. Hůř se nám dýchá a pleť se pod rouškou potí, zapařuje se. Kvůli tomu se můžou i na dříve bezproblémové pleti najednou objevit zánětlivé pupínky. Pleť má nejvíce času zahojit se a vrátit se zpátky do formy přes noc. Velmi jí proto prospěje noční čisticí a pleť obnovující maska. Naše číslo jedna je NEOSTRATA Exfoliating Mask. Tato lehká maska s příjemnou konzistencí gelu je bez olejů i parfemace. Hodí se pro normální, mastnou až aknózní pleť. Během noci pleť čistí, stahuje rozšířené póry, obnovuje pleť a dokonce ji projasňuje a sjednocuje její odstín. Maska se nanáší večer před spaním na vyčištěnou pleť a z tváře se oplachuje až ráno po probuzení.

Aby i duše byla v pohodě

61a11d947f551obrazek.pngDodržování všech opatření, každodenní omezování naší svobody, znamená velký nápor také pro psychiku. V těchto dnech vám proto více než kdy jindy prospěje pohyb. Procházky na čerstvém vzduchu zatím nikdo nezakázal, stejně jako cvičení doma... I pouhých patnáct až dvacet minut posilování denně vám vyčaruje na tváři úsměv a zpevní vaši postavu. Po domácím cvičení nebo jakékoliv jiné fyzické aktivitě použijte profesionální zeštíhlující krém, kterým ještě umocníte výsledek. Na problémové partie aplikujte ELANCYL Slim Design, zeštíhlující remodelační gel s výtažky z břečťanu, vitaminem C a slunečnicovým olejem. Při pravidelném používání se tak vaše pokožka viditelně zpevní, vyhladí a stane se až sametově hebkou. Takovou péči si přece zasloužíte.

Reklama