Středeční porada byla více než zábavná, připravili jsme pro vás snad zajímavá témata a spoustu zábavného i poučného čtení.

Tak hned v pondělí se pobavíte, alespoň dle našich reakcí na poradě. Saša Stušková chce napsat článek o záchodovém prkýnku. Představte si, že její muž je peskován za to, když ho po potřebě nedá dolů, a co víc, nezakryje poklopem!!! V redakci se na tohle téma strhla bouřlivá debata, nebudu prozrazovat detaily, ty se objeví v pondělí v Sašině článku a protiargumenty získá Jakub Kočí ze šovinistického hnutí do pátku.

Uf, nevěřily byste, jak jsme se krásně na poradě hašteřili. Za sebe říkám, že Sašin manžel je obdivuhodný muž, v podstatě světec... Prý se to za těch 25 let téměř naučil…

Máme toho pro vás nachystáno samozřejmě mnohem více. Namátkou příběh ženy, co udala vlastního manžela, a hodný řidič autobusu kvůli tomu přišel o práci. Také příběh ženy, od které odešly děti po rozvodu k manželovi, protože ona byla příliš přísná. A pokud to vyjde, tak si v pátek přečtete velký rozhovor s Halinou Pawlowskou.

A jaká máme témata na příští týden?

  • V pondělí 4. 6. se vás zeptá Jakub Kočí, kdy jste naposledy byla v práci za vola.
  • V úterý 5. 6.  Alexandra Stušková bude pátrat, jak často měníte ložní prádlo. Zvyklosti jsou různé...
  • Ve středu 6. 6. vám Dana Svobodová ukáže výstřih a zeptá se, jaké nosíte vy. A já se zeptám, co tím sledujete?
  • Ve čtvrtek 7. 6.  bude má maličkost pátrat po vašem strachu z výšek. Nebo je máte ráda? Vadí vám zábradlí a rozhledny?
  • A v pátek 8. 6. Dana Svobodová zavelí k péči o chrup vašich domácích miláčků. Čistíte svému psovi zuby?

Tak tohle nás čeká a nemine. Věřím, že vás témata zaujala.

Pokud však máte nějaké jiné nápady, náměty, návrhy, neváhejte a napište nám je do diskuse pod tímto článkem, nebo do redakční ho e-mailu

redakce@zena-in.cz

Ať máte krásný den!

Reklama