20220707-163147-0-.jpg

Jak se nám líbil chill-out zážitkový Kinley Bus?

Pražský Karlín má skvělou atmosféru. Je to čtvrť Prahy, která se za poslední roky neuvěřitelně změnila. Vyrostlo zde mnoho malebných kaváren, restaurací, nové zeleně a business center. Proto není divu, že zde parkoval odpoledne a večer 7.7. vyletněný chill-out zážitkový Kinley Bus. Speciálně upravený dvoupatrový autobus nabízel míchané drinky s Kinley tonicem, reprodukovanou hudbu, posezení dole i horní otevřenou terasu, na které je zejména v létě velká pohoda. Unitř autobusu se nacházívelmi vkusné fotokoutky, které jsme musely také vyzkoušet. I venku mimo autobus bylo přistavené posezení s výhledem na hezky zarostlý zelený kopec Vítkov.

FotoJet-4-.jpg

Objednaly jsme si drinky s oblíbeným nápojem tonic Kinley. Nabídka drinků, byla skvělá. Našly se sladší i kyselejší varianty, takže věříme, že si vybere opravdu každý. Kromě nápaditých chutí jsme ocenily i ceny míchaných nápoů! Alkoholický drink za 50 Kč a nealko drinky byly úplně ZDARMA.

Tyhle zastávky jsou skvělým odpočinkem a zpříjemněním teplého letního podvečera, který si můžete užít stejně jako my. Podívejte se na další termíny a místa, kde chill-out zážitkový Kinley Bus plánuje zastávky a určitě se u něj také zastavte. Léto, míchané drinky a velká pohoda, to je sázka na jistotu. „Život chutná lépe po páté!“

Tento týden vyletněný chill-out zážitkový Kinley Bus potkáte v brněnském Relax parku-Modřice a to hned tři dny po sobě od 14. 7. – 15. 7.

FotortrerJet.jpg

Vyzkoušejte chill-out zážitkový Kinley Bus v Brně a Bratislavě

Pokud milujete tonic, pak ochutnejte produkty od značky Kinley, rádi vám doporučíme také skvělou letošní novinku Kinley Tonic Zero, která se vyznačuje nulovým obsahem cukru. Uvedení Kinley Tonic Zero na trh je součástí snahy společnosti Coca-Cola nabízet zákazníkům alternativy bez cukru a dál rozšiřovat základnu Zero produktů.

P7070400.jpg

Život chutná lépe po páté

Kinley láká své zákazníky na svou skvělou řadu nealko nápojů inspirovanou atmosférou světových metropolí či vynikající nabídku míchaných nápojů od barmana Tomáše Kubíčka. Můžete si Kinley Tonic sami vychutnat, nyní v létě můžete navštívit zážitkový Kinley Bus, který vyjíždí na svou chill-out tour v červnu a červenci se zastávkami v Praze, Brně a Bratislavě. Kdokoliv je vítaný zažít s Kinley Tonicem skvělé momenty a jeho vynikající chuť. Stačí si jen vybrat.

P7070449.jpg

Jedná se o upravený autobus s barem s originalní lounge pro milovníky insta obsahu. Zážitek umocní bar, kde si můžete dopřát originální letní míchaný nápoj s Kinley Tonic podle vaší chuti. Nápoje si určitě vychutnáte na střešním baru busu či uvnitř ve stylovém prostředí. Phodová chill out atmosféra doplněná skvělou hudbou a s Kinley inspiruje k tomu, že „život chutná lépe po páté“.

Reklama