Na pražském Chodově začínají přípravy na open air koncert zpěvačky Madonny, který se uskuteční 13. srpna v rámci turné Sticky & Sweet. Agentuře Mediafax to v úterý potvrdil Petr Novák ze společnosti Live Nation.

„V současnosti se připravuje areál a staví se backstage. Jeviště by se mělo začít stavět 8. srpna a definitivně bude připraveno až v den Madonnina koncertu,“ řekl Mediafaxu Novák. Zároveň podotkl, že do Prahy dorazí 16 kamionů, které povezou jenom jeviště, 12 lokálních kamionů s podklady pod jeviště a 36 kamionů přiveze produkci.

Přírodní amfiteátr Chodov vyroste mezi ulicí Na Jelenách a Chilská v Praze. Madonna Českou republika navštívila v září roku 2006, kdy vystoupila na dvou zcela vyprodaných koncertech v pražské O2 Aréně.

Madonna vstoupila do hudebního showbyznysu v roce 1982. Mezi její první hity patří písně Holiday či Lucky Star. Na hudební scéně se nepřetržitě pohybuje již téměř tři desetiletí a dosud po celém světě prodala 120 milionů alb a 40 milionů singlů, což z ní činí nejúspěšnější zpěvačku celé hudební historie.

Kam dál?

Madonna má trable nejen s katolíky, její pódium zabilo dva lidi

Půjdete na Madonnin koncert?

Reklama