rttrrt.jpg

Foto: Schwarzkopf Elite Model Look WF 2022

Už od roku 1983 se účastní muži i ženy z celého světa modelingového klání Elite Model Look. Mezi ty nejznámější objevy patří Cindy Crawford, Stephanie Seymour nebo Alessandra Ambrosio. Největší počet světových vítězství má na svém kontě za celou dobu Česká republika, jejíž zástupci se soutěže účasní od roku 1992. Minulý rok finále vyhrála zatím poslední Češka, Amélie Konšelová.

Večera, konaném ve Španělském sále Pražského hradu, se letos zúčastnilo 30 finalistů z celého světa, kteří byli vybraní z tisíců uchazečů. Deset dní se v Praze učili základy modelingu – trénovali na přehlídkových molech, zkoušeli si rozhovory, fotili a dokonce dostávali lekce v oblasti sociálních sítí. „Jsme nesmírně hrdí na všechny naše finalisty za jejich tvrdou práci, energii a profesionalitu. Jsou naší další generací talentů a tento  jejich krásný debut znamená začátek mnoha mezinárodních modelingových kariér,“ říká Jennifer-May Cope, ředitelka Elite Model Look.

U soutěžících se kladl důraz na diverzitu, odlišnost, talent a důraz na osobnost, vlastnosti, které jsou v dnešním modelingovém světě čím dál důležitější. To splnili nejlépe a letošními vítězi Schwarzkopf Elite Model Look se stali Serghi Shan a Majda John Peter. „Všem mladým dívkám a klukům tam venku, vždy pamatujte, že sny se plní. Všichni jste lovci snů a jděte za svými sny bez ohledu na to, co vám přijde do cesty,“ posílá vzkaz do světa letošní vítězka. „Začíná pro mne nová cesta a modlím se k Bohu, aby mě po celou dobu provázel,“ dodává.

rterre.jpg

Foto: Schwarzkopf Elite Model Look WF 2022

Na pódiu vítězům kytice předali a pogratulovali CEO skupiny Elite World Group Paolo Barbieri a česká supermodelka Daniela Peštová, která před vyhlášením vítězů pronesla k finalistům: „Můžete být hladoví po úspěchu, ale nikdy na své cestě nezapomínejte zůstat pokorní.“

Česko letos ve finále reprezentovali Richard Reischig a Julia Krzywoń.

O nových nadějích světového modelingu rozhodovala porota složená z odborníků z oblasti módy, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedli také odborníci z top managementu Elite: Chris Gay, Vick Mihaci a Jennifer May Cope.

FotoJsdet.jpg

Foto: Schwarzkopf Elite Model Look WF 2022 

Zdroje: Autorka článku, Schwarzkopf Elite Model Look WF 2022, Instagram/Majda John Peter, ČTK

Reklama