5e3d68f85e8beobrazek.png
Hlavní prostor nového Globusu Fresh tvoří obsluhovaná restaurace, která nabídne snídaně, obědy i večeře. V nabídce bude denně i vegetariánské menu nebo sladká jídla. Fresh má vedle restaurace bufetovou zónu a kavárnu s kvalitním kávovým barem. Restaurace a kavárna nabízí i ekologické řešení obalů pro odnos jídel a nápojů, tzv. zálohovaný systém „otoč kelímek“ a „otoč misku“.

Řezník a pekař na jednom místě
5e3d6906db944obrazek.png
Globus do pankráckého Freshe přenesl i své vlastní výroby, z nichž pocházejí oblíbené produkty Poctivé výroby Globus. Zákazníci uvidí, jak cukrářky dělají zákusky i jak se peče od základu čerstvé pečivo. Každodenní nabídka čerstvých výrobků bude široká. Velký výběr poskytne i řeznictví, kde si mohou zákazníci nechat připravit porce masa podle vlastní potřeby. Suroviny i výroba bude lidem na očích. Vše je autentické. Kromě gastronomie a pultů s čerstvými výrobky nabízí Fresh i menší samoobslužnou prodejnu s velkým výběrem alternativních potravin ze sekce Zdravý svět, nechybí ani základní drogistické zboží.
5e3d6922729c1obrazek.png

Svobodně a moderně
5e3d68ec9edc9obrazek.png
Prostor je propojen do jedné platební zóny. Zákazník projde prostor s interní Fresh kartou, kterou obdrží od obsluhy při vstupu. Na tu v průběhu návštěvy obsluha načte konzumaci a zakoupené zboží na pultech, sortiment z prodejny pak naskenuje na samoobslužných pokladnách. K dispozici jsou zákazníkům také klasické pokladny s obsluhou. Platba bude vždy jen jedna finální. Tu lze učinit hotovostí, bezkontaktně, ale i stravenkami včetně elektronických.

Otevírací doba Globus Fresh na Pankráci
Pondělí až pátek:   7 – 22 hodin
Sobota a neděle:    8 – 21 hodin

Více na GLOBUS.CZ/FRESH
5e3d694bc40b9obrazek.png

Reklama