V současných tropických dnech asi přemýšlíte spíš o tom, co svléknout než co obléknout. První možnost si do sytosti užívají „dovolenkářky“, těm je hej. Ale co naplat, my, co musíme zařezávat", hledáme způsoby, jak se neupéct nebo neudusit ve vlastní šťávě.
Co si vzít ráno na sebe?
I ty nejzarytější  fanynky dlouhých nohavic asi v těchto parnech pošilhávají po vzdušných šatečkách lehkých jako vánek.

Mám pro vás inspiraci.
Třeba bílé prádlošaty? Jsou zaručeně z přírodních materiálů – bavlněný batist, popelín nebo tenký úplet, takže jsou nejen pohodlné, prodyšné, ale skvěle sají i pot.
Svými romantickými detaily – sámečky, krajkovými či madeirovými vsadkami a žabičkováním nám mohou připomínat prádlo z přelomu století. Máte pravdu, už to tady bylo, (v osmdesátých letech jsme s oblibou takové kousky vyhledávaly ve skříních a šuplících našich babiček) ale co na tom, je vidět, že staré osvědčené věci se stále vracejí a nacházejí své obdivovatele.

 Kdo není naladěn na romantickou notu, může převzít pouze materiál a vybrat si střih, který mu sluší. Výhodou je, že se nosí všechny délky od mini až po kotníky. Takové jednoduché maxišaty si oblíbila řada hollywoodských hvězd. A vůbec jim nevadí, že vypadají jako v nočních košilích.

 Jste raději pro vzory?
Žádný problém. Letos jednoznačně vedou květiny. Opět si můžete vybrat šaty v krátkých i dlouhých verzích.

 

 A materiály?
Na léto samozřejmě ty nejtenčí a nejvzdušnější, jako jsou krepdešíny, mušelíny a šifony.
Věřte, že investice do hedvábných letních šatů se vám určitě vyplatí. 

 

  

 

Nosíte šaty, nebo jste spíše kalhotová?

 


Vybrala byste si z naší nabídky?

Reklama