Děkujeme za první příspěvek na dnešní stylové téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem Peggy89. Pokud se děsíte, že chodí v botaskách, tak si přečtěte, kde pracuje. Výběr dnes bude asi široký.

Teď jsem sice posledním rokem doma na mateřské, ale každým rokem chodím na jaře na brigádu přesazovat květiny. Nepřezouvám se přímo tam, ale vzhledem k tomu, že to mám od nás kousek, chodím už obutá v pracovním - ve starých botaskách. Když jsem tam, ale byla loni, tak se mi jeden den ty pracovní botasky tak promočily, že druhý den se v nich nedalo jít, protože ještě neuschly. Musela jsem si tak vzít nové, které jsem měla teprve asi 2 týdny. Celou dobu, co jsem tam byla, bylo všechno v pořádku a já byla ráda, že jsem si boty ani moc neumazala, když jsem ale odcházela domů, tak se mi podařilo šlápnout do velké louže bahna a noha mi tam o něco uvázla, tak jsem jí škubla, abych ji vytáhla...no vytáhla jsem ji, ale na botě mi chyběla podrážka.

Byly to obyčejné boty od vietnamců, takže nešly ani reklamovat, ale docela mě mrzelo, že jsem je stihla „zlikvidovat“ tak brzo. Většinou mi totiž i od vietnamců boty vydrží minimálně jednu sezónu. Domů jsem nakonec šla v o dvě čísla větších gumácích půjčených od manžela té paní, u které jsem pracovala. Vzhledem k tomu, jak byly boty velké, tak jsem co pár metrů zakopávala. A i když to mám domů možná jen 400 metrů, tak za ten kousek jsem při mém klopýtání potkala snad všechny známé. 

Peggy89

Milá Peggy89, co to tam máte za nebezpečné louže, které „žerou“podrážky

Text nebyl redakčně upraven

Budeme rádi, když se s námi podělíte o své zkušenosti. Přezouváte se v práci? Dobrovolně, nebo z povinnosti? Jakou obuv v práci nosíte? Je nějaká speciální, „bezpečnostní“, nebo má spíš splňovat nějaká estetická kritéria? Chodíte v práci v bačkůrkách? Kdy vás napadlo se přezouvat? Přezouváte se i v létě, nebo jenom v zimě?

Napište nám na dnešní zvídavé téma na redakce@zena-in.cz

Co můžete získat za příspěvek? Novou parfémovou vodu SENSUELLE od AVON

darek

 

Reklama