Začíná olympiáda a v pondělí již bude v plném proudu. Jsem ženský magazín, a tak se vás nebudeme ptát jen na sportovní vítězství. Budeme si povídat o vítězstvích, na která jste pyšná.

Dnes v pátek jsem celý natěšený na víkend. Již jsem doma oznámil, že pokud se mnou má žena má chuť něco probrat, nechť to udělá bez meškání, neb následujících 14 dní na ni nebudu mít čas. Věřte, nevěřte, svou šanci promarnila. 

A i když píši tyto řádky, jsem myšlenkami někde jinde. Částí mysli u naší hokejové reprezentace a druhou se těším, že to v neděli ve 12.30 pořádně na 3 km rozbalí Martina Sáblíková a po ní v 15.30 Gábina Soukalová a další naše biatlonové reprezentantky ve sprintu na 7,5 km.

Do práce však chodit musím a v pondělí se dopoledne budu muset zcela oddat vám.

A když jsem přemýšlel, co by mne mohlo vytrhnout z myšlenek na středeční zápas proti Švédům, napadlo mne slovo vítězství.

Tohle slovo patří asi více do našeho mužského světa. Většina z nás „chlapečků“ si pamatuje svá velká sportovní vítězství, své osobní rekordy, nejvyšší vrcholy, které jsme zdolali, nejrychlejší kola, která jsme zajeli atd…

A jak to máte vy?


Co vy považujete za vaše největší vítězství?

Už jsem chtěl začít psát návodné otázky, ale neudělám to. Co si vy představujete pod pojmem „moje největší vítězství“?

Pište mi to na redakční e-mail klidně již teď , nebo o víkendu:

redakce@zena-in.cz

A já jednu z vás odměním. Čím? Opět nějakým překvapením. Snad na něj také dlouho nezapomenete!

Reklama