Chystáte-li se na prodloužený víkend, nezapomeňte s sebou vzít foťák! V pondělním tématu dne budete mít možnost, pozvat ostatní čtenářky magazínu na výlet.

Pondělí, které nás čeká, vyšlo opět jako pracovní den mezi dny volna. Spousta lidí si bere dovolenou a vyráží někam na výlet. Předpokládám, že i vy, milé čtenářky, někam vyrazíte. Vezměte si s sebou tedy foťák a v pondělí si vzpomeňte na ty méně šťastné, kterým volno na pondělí nevyšlo - pošlete jim tip, kam vyrazit v úterý!

Téma dne 7. května 2012: Kam na výlet

Máte tip, kde strávit zítřejší volný den? Pošlete mi ho jako příspěvek k tématu a poraďte tak ostatním čtenářkám! Za svůj tip, který by měl obsahovat pokud možno všechny důležité informace (například cenu návštěvy objektu atp.) můžete získat pěkný dárek. Jako tip můžete také posílat jednu aktuální fotografii z místa, kam jste vyrazila o tomto či minulém víkendu vy. Tato fotografie však musí být doplněna popisem, dlouhým alespoň jako tento odstavec textu. A jaký že dárek tentokrát můžete získat? Pro dvě přispěvatelky, které pošlou nejzajímavější a nejneotřelejší tip, tu mám dva výletní balíčky obsahující spray Bergasol Bronzage Passion SPF 10 a pro rychlou energii Deli pistáciovou.

Posílejte tedy...

  • Zajímavý tip na výlet
  • Fotku z místa, které jste nedávno navštívila (s popisem)

Tipy zasílejte na e-mailovou adresu redakce do 7. 5. 2012, 15.00 hodin. V předmětu e-mailu nezapomeňte uvést heslo.

deliberg

Reklama