Opět ne moc optimistické téma, ale v životě to tak někdy bývá. Když je mi smutno, vždycky si zpívám refrén známé písničky: Jednou jsi dole, jednou nahoře...

A taky často používám uklidňující větu: Nechám to být, budu na to myslet až zítra... A ráno často vidím problém v úpně jiném světle. Máte to taky tak?

Když jsem o tématu přemýšlela, napadlo mě, že jsou velké rozdíly v tom, jak různí lidé špatné události vnímají. Samostatná kapitola jsou samozřejmě děti, ty vidí katastrofy a tragédie v mnoha věcech, obzvlášť třeba ty dospívající - nešťastně zamilované. Ale i pohled dospělých se často liší, znám jednu ženu, která by považovala za katastrofu (nadneseně řečeno), kdyby ji někdo viděl po ránu nenalíčenou. Bere svůj vzhled až příliš vážně.

I takové druhy „katastrof“ mě samozřejmě zajímají. Jak jste na tom vy, milé dámy? Napište mi příspěvek k pondělnímu tématu.

Téma v PONDĚLÍ 15. dubna zní: Jakou katastrofu jste v životě zažila?

  • Zažila jste ve svém životě nějakou tragédii, katastrofu nebo nezdar?
  • Nebo máte nějakou příhodu ze svého okolí?
  • Jak takové věci prožíváte? Samy, nebo uvítáte pomoc blízkých či přátel?
  • Jaká byla podle vás největší katastrofa v dějinách lidstva?

Napište mi také! Budu se těšit, že mi o sobě opět něco prozradíte. Na jednu z vás čeká krásný dárek, dvě čokolády ve tvaru srdce Milka Pralinés, abyste si při tomto smutném tématu alespoň osladily život.

Pište na známou adresu redakce@zena-in.cz do pondělí 15. dubna do 14.30 hodin, heslo je KATASTROFA. Moc děkuju a těším se na vaše příspěvky.

Hezký víkend!!!

coko

Reklama