Léto se na nás směje ze všech stran. Sluníčko nás občas hladí, občas spaluje svými paprsky, ale to nám jistě na náladě neubere... Proč také? Čekají nás báječné dny, romantické večery, čeká nás tolik vytoužená dovolená.

Zkrátka a dobře – přichází období, které si každý z nás vychutnává plnými doušky.

 

A s letní pohodou, s letní zábavou a s letním překvapením (do této chvíle přísně tajným překvapením) přichází i váš oblíbený magazín Žena-in.cz

 

Od pondělí 4. července 2005 totiž startuje Velká letní soutěž aneb věrnost se vyplatí II.

Věříme, že se tato soutěž pro vás stane báječným zpestřením letních dní a nejen to... Věříme, že výhry, které jsme pro vás připravili, vám udělají skutečnou radost a promění tak letošní léto v cosi nezapomenutelného!

 

Velká letní soutěž aneb věrnost se vyplatí II. poběží celé dva měsíce a rozhodně se nemusíte bát, že by šlo o klikací soutěž! Kdepak! Tentokrát jsme pro vás připravili zábavu, která se jistě bude líbit většině z vás.

 

Bude se jednat o zábavnou hru s písmenky spojenou s lákavou fotosoutěží!

A ceny? Tak ty jsou tentokrát skutečnou třešničkou na dortu!

 

Komu by se nehodilo třeba 20 000 korun? Nebo báječný zájezd na Kanárské ostrovy pro dvě osoby? Říkáte, že byste potřebovala nový digi foťák?

 

Pak rozhodně nezapomeňte již 4. července přijít na náš magazín a vrhnout se do soutěže!

Šanci na výhru bude mít každá z vás, a to i v případě, že se třeba celý měsíc nedostane na náš magazín! Tato soutěž je skutečně pro vás a její pravidla jsou právě vám maximálně přizpůsobena!

 

Čili klikání, hromadné otevírání stránek magazínu Žena-in.cz vás v této soutěži opravdu k výhře nedovede!

 

 

Milé čtenářky, nezapomeňte tedy, že  v pondělí 4. července 2005 startujeme a srdečně vás tímto zveme do naší soutěže, která nese název Velká letní soutěž aneb věrnost se vyplatí II.! Oceán plný úžasných cen čeká jen na vás! Čeká, až se v něm vykoupete a budete si užívat života... ;o)

 

Reklama