Nůžky pro školáky a teenagery

64f0839acede6obrazek.png

Když dáte dítěti nůžky, bude jednak posilovat svaly dlaní a trénovat důležitou prostorovou koordinaci, zároveň si ale vytříbí představivost a naučí se tvořit, vyjádřit se a řešit problémy.

Učitelé a rodiče z celého světa důvěřují nůžkám Fiskars pro školáky, které dětem poskytují bezpečnost a pohodlí při osvojování těchto důležitých dovedností.

Nůžky do školy si zvolte na základě věku svých dětí a jejich školních aktivit. Nepřilnavé modely umožňují stříhat lepivé školní materiály bez zalepení čepelí.

64f07e5a71c5bobrazek.png

Dětské nůžky Fiskars jsou navrženy s ohledem na bezpečnost a snadné používání, ať už se jedná o nůžky pro malé děti s plastovými bezpečnostními čepelemi nebo o studentské nůžky, které kombinují dospělácký stříhací výkon s velikostí vhodnou pro rostoucí ruce.


Dětské nůžky Fiskars s tupou špičkou

Mají bezpečné ostří, tupou špičku pro větší bezpečnost a rukojeť speciálně navrženou pro děti v zářivých barvách. Učitelé a rodiče si zamilují, jak snadno čepele stříhají všechny materiály ve třídě, a také jejich inovativní, bezpečnou špičku s bezpečnějším úhlem ostří. Větší poutko na prsty a ergonomické poutko na palec také zajišťují přirozené a pohodlnější držení dětských prstů. Optimalizovaný úhel otevření pomáhá dětem otevírat čepele, aniž by ztratily úchop, a zlepšuje tak jejich kontrolu. Rukojeť je navíc konstruována tak, aby byla v jedné linii s čepelemi, což umožňuje lepší přesnost při stříhání ve vzduchu. Tyto nůžky jsou ideální pro děti od šesti let.

64f07d0bef404obrazek.png

Dětské nůžky Fiskars Magic Morph

Mají bezpečné ostří, tupou špičku pro větší bezpečnost a vzrušující lentikulární obrázek na rukojeti, který se mění při pohledu z různých úhlů. Tyto nůžky jsou ideální pro děti od šesti let.

64f07cc56d142blobid0.png

Velké dětské nůžky Fiskars 

Jsou navrženy pro rostoucí ruce, mají delší čepele pro realizaci pokročilejších projektů a dětmi testovanou ergonomickou rukojeť. Čepele z nerezové oceli se špičatou špičkou snadno stříhají materiály ve třídě a umožňují tvoření bez frustrace. Jasná, lesklá rukojeť, navržená speciálně pro děti ve věku 8 až 11 let, má větší poutko na prsty a pohodlné poutko na palec pro vynikající kontrolu a přesnost. Velké dětské nůžky jsou dokonalým krokem vpřed pro starší děti.

64f07df2dc1f8obrazek.png

Školní nůžky Fiskars pro starší děti

Jsou určeny dětem, které pracují na pokročilejších projektech, a jsou navrženy speciálně pro děti od 12 let. Vysoce kvalitní čepele z nerezové oceli si zachovávají ostré ostří a špičaté hroty zajišťují přesnost při stříhání detailů. Ergonomicky tvarovaná rukojeť se přizpůsobuje přirozenému tvaru a pohybu rukou starších dětí, což zajišťuje vynikající pohodlí a kontrolu.

64f07dc0b5c21obrazek.png

Nůžky Fiskars pro teenagery

Jsou navrženy pro výjimečný výkon a pohodlí a jsou určeny speciálně pro teenagery od 15 let. Přesně broušené čepele z nerezové oceli si zachovávají ostré ostří a díky odsazené konstrukci rukojeti zůstávají materiály vždy rovné, aby byly střihy přesné. Ergonomicky tvarovaná rukojeť se přizpůsobuje přirozenému tvaru a pohybu rukou dospívajících. Nůžky pro teenagery jsou dokonalým krokem vpřed pro dospívající a mladé dospělé, protože každý si zaslouží správné nůžky ve správném věku, aby se mohl vyjádřit.64f07cee3fd32obrazek.png

Dětské nůžky Fiskars pro leváky

Mají obrácené čepele a rukojeti specificky vytvořené tak, aby umožnily dětem s dominantní levou rukou používat nůžky bezpečně a pohodlně. Protože všechny děti si zaslouží ty správné dětské nůžky, aby se mohly umělecky vyjádřit. Dětské nůžky pro leváky s bezpečnostními čepelemi a snadno uchopitelnými ergonomicky navrženými rukojeťmi dětem umožňují dát průchod své kreativitě. Objevte pestrobarevné dětské nůžky pro leváky i oboustranné nůžky pro předškoláky.

64f08653c3329obrazek.png

Více najdete na www.fiskars.cz
64f07f1547566obrazek.png

Reklama