Tesco nabízí rozšířený sortiment zmrzlin. Vybere si každý – milovníci tradičních chutí, experimentátoři, kteří vždy rádi ochutnají nějakou zajímavou příchuť i ti, kteří mají nějakou potravinovou intoleranci, například na lepek či laktózu.  V nabídce naleznete nanuky, kornouty, multipacky, vaničky či deserty.

Tesco

Jaké novinky ochutnat?

Blížící se letní sezona je neodmyslitelně spjatá se zmrzlinou „Náš zákazník kupuje nám známé a lety ověřené příchutě jako jsou vanilka, čokoláda, jahoda a malina. Letos jsou ale také velmi moderní jogurtové zmrzliny a sorbety. Oblíbená je i příchuť černého rybízu,“ uvádí Petra Vavro, nákupčí mraženého sortimentu společnosti Tesco.

Tesco má i svoje vlastní zmrzliny, které nabízí ve třech řadách: Tesco, Tesco Finest a Tesco Free From. Čím dál populárnější jsou tzv. multipacky, které obsahují několik kusů zmrzlin. Balení je od 3 po 12 kusů v balení. Další novinky doplňuje nákupčí Petra: „Nově si mohou letos zákazníci pochutnat na našem jahodovém sorbetu, vaničce s příchutí oblíbeného Banana Splitu nebo třeba na jahodovém nanuku tří vrstev Triple Sensation Split Strawberry.“

Tesco

Za zvláštní zmínku stojí zmrzliny z řady Tesco Free From. Například potraviny bez laktózy nebo lepku vyhledává čím dál více lidí, ať už intolerancí sami trpí nebo jen chtějí zlepšit svůj životní styl.  Proto Tesco pro své zákazníky přináší bezlepkové a bezlaktózové zmrzliny, které se chutí plně vyrovnají běžným zmrzlinám.

http://itesco.cz/

Reklama