Bydlím v domku v městečku na kraji Prahy (5 000 obyvatel) a nic mi nechybí. Předtím jsem bydlela v Praze, bylo to fajn, ale už si nedokážu představit, že bych se stěhovala zpátky do bytu.

Nejvíc ze všeho miluji, když můžu ráno v pyžamu a pantoflích vyjít na zahradu a nestarat se o to, jak vypadám. A práci mám minuty pěšky, dobře placenou.

Doktoři na dosah, obchod každý den otevřen do 21hodin, sokolovna, posilovna, videopůjčovna, pizzerie, hospody, kostel, hotel, úřad i noční bar, kino je 15 minut autobusem, velký nákup jakbysmet.

Pamatuji si, jak jsem plakala, když mi ten můj oznámil, že budeme stavět a vezmeme si hypotéku. Jak mi bylo líto peněz, které jsme mohli utratit za krásné dovolené.

A teď je ze mě skoro pecivál, který si medí na zahrádce, a jsem tak líná chodit na návštěvy, že raději zvu přátele a příbuzné k nám. Naštěstí se všem u nás tak líbí, že se rádi a často vracejí.

Tuhle jsem potřebovala něco zařídit v Praze a zjistila jsem, že neumím zacouvat do mezery mezi auty. U nás to totiž není třeba.

Přeji všem, ať se jim daří plnit si sny, i ty, o kterých ještě nic netuší.


olafka


Milá Olafko,
děkujeme za pohodou sálající příspěvek.
A doufáme, že jsi nám, Pražákům, neodřela při parkování auto :-). Posíláme kabeličku na ty velké městské nákupy - až ji uvidíte, jistě neodoláte...

Články, které nás zaujmou, odměníme!

redakce@zena-in.cz

Reklama