Zajímavý poznatek k dnešnímu tématu učinila čtenářka Renata. Její byt je malý, panelákový a tak v něm místo pro bordelkoutek prostě neexistuje...

Jak na bordeláře? Přestěhujte je do malého bytu. Panelák naučí každého pořádku. Více už v příspěvku čtenářky Renaty k dnešnímu tématu....


Bydlíme v paneláku, takže na nějaký bordelkoutek není tak nějak místo. Můj syn si to ovšem nemyslí. Řekla bych, že na nějakých 12 m2 jeho pokoje je bordelkoutek přímo ukázkový. Kdo má děti, asi ví, o čem píšu. Občas už to nevydržím a začnu uklízet. Jsem pak obviněna, že teď nemůže nic najít. Nemyslím, že by to byla moje chyba. Nenašel by stejně nic, akorát teď to má na koho svést. Já ostatně spíš jen odnáším špinavé oblečení a nádobí. Ještě se mi snad nestalo, že bych našla kompletní pár ponožek. Už to neřeším, ponožku vyperu a dám stranou. Časem se objeví i druhá.
Jinak takový menší bordelkoutek mám ve skříni na chodbě. Schovávám různé zbytky barev pro malování (co kdyby bylo potřeba něco opravit), nepříliš přehledně tam mám uskladněné nářadí a různé šroubečky a matičky. Jsem ráda, když v té hromadě najdu šroubovák. Vhodný šroubeček ovšem už nemám šanci najít, takže musím jít vždy stejně koupit nový. Pro jistotu jich koupím víc, co kdybych je někdy potřebovala. Nepotřebné součástky pak skončí opět v bordelskříni, kde se na ně zapomene. Prostě jako ženská mám větší vztah k pořádku v kuchyni než v nářadí. Občas se naštvu a půlku věcí ze skříně vyházím, abych pak za pár dní zjistila, že jsem vyhodila hlavně věci potřebné.
Renata

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 17. ledna 2011: Domácí bordelkoutek

Zasílání příspěvků k dnešnímu tématu již skončilo. Okolo šestnácté hodiny se dozvíte, která čtenářka získala z příspěvek slíbený dárek: balíček Pur, ve kterém mimo jiné najdete i přípravek Pur 3xACTION se skvělou dezinfekční a odmašťovací silou.

pur

Reklama