Uklidnění, svěžest a energii vám dodá nejen spánek, ale také péče o tělo a vhodná strava. A co více, i vůně zklidňují mysl. V novém roce se nechte hýčkat produkty z luxusní řady Wellness & Beauty, která je nyní k dispozici v prodejnách ROSSMANN. Pokud vás přepadne při relaxaci chuť na sladké, vychutnejte si zdravé dobroty z řad enerBIO a Genuss Plus.

Dopřejte očistu tělu i mysli

Produkty Wellness & Beauty udělají z vaší každodenní očisty těla nevšední zážitek. Díky relaxačním vůním wellness produktů si odpočinek dopřeje nejen vaše tělo, ale i mysl. Relaxujte s koupelovou solí s vůní levandule, zjemněte svou pokožku sprchovým gelem s kakaem a mandlovým olejem a hydratujte své ruce tekutým mýdlem s bambuckým máslem. Nakonec se odměňte zdravou, ale luxusní dobrotou ze speciálních řad enerBIO a Genuss Plus.

5a4b9bcf1feedobrazek.pngWELLNESS & BEAUTY KOUPELOVÁ SŮL LEVANDULE & OLIVA

Hýčkejte se koupelovou solí s levandulovým olejem, která harmonizuje tělo a vaše smysly. Po koupeli použijte olivový olej, který vám dodá pocit hedvábně jemné pokožky.5a4b9c2c07c5aobrazek.pngWELLNESS & BEAUTY TEKUTÉ MÝDLO BAMBUCKÉ MÁSLO & MANDLOVÝ OLEJ

Rozmazlujte své ruce mýdlem s bambuckým máslem, mandlovým olejem a ořechovou vůní. Díky svému složení myje ruce obzvlášť jemně, hydratuje je a zanechává dlouho vláčné a neodolatelně voňavé.


5a4b9c135b553obrazek.pngWELLNESS & BEAUTY SPRCHOVÝ GEL KAKAO & MANDLOVÝ OLEJ
Dopřejte svému tělu to nejlepší se sprchovým gelem z mandlového oleje s osvěžujícím výtažkem z kakaa. Sprchový gel s něžnou vůní myje obzvlášť jemně a zanechává na pokožce příjemný pocit.

Vyzrajte na mlsnou!

Honí vás mlsná? Dejte si zdravou, ale luxusní dobrotu ze speciálních řad enerBIO a Genuss Plus. Ochutnejte neodolatelnou švýcarskou čokoládu s vysokým obsahem kakaa, dejte si zdravou svačinku v podobě banánových chipsů nebo sušeného ovoce. Privátní značky ROSSMANN enerBIO a Genuss Plus vám nabízí zdravou alternativu k vašemu mlsání.

5a4b9c7f955e7obrazek.pngČOKOLÁDA DAS EXQUISITE NOIR 78 %

Kousek pravé švýcarské čokolády, která se rozplývá na jazyku? S touto pochoutkou můžete mlsat bez výčitek! Čokoláda obsahuje 78 % kakaa, je tedy ideální volbou, pokud si hlídáte štíhlou linii.


5a4b9cac6d853obrazek.pngENERBIO SEZAMOVÁ TYČINKA S KOKOSEM

Dejte si enerBIO sezamovou tyčinku s kokosem, která je chutnou, ale zdravou variantou s osvědčenou recepturou.5a4b9cc0cdaf3obrazek.pngGENUSS PLUS BANÁNOVÉ LUPÍNKY

Vyzkoušejte Genuss Plus banánové lupínky, které vám dodají energii a zaženou hlad.

Reklama