Další čtenářský příspěvek zaslala Krokodýlice. Je v našem magazínu příznivkyní soutěží, ale ty klikací ji nebaví. Proto se rozhodla v roce 2012 méně klikat...

Následující básnička je o od čtenářky Krokodýlice. Rozhodla se v našem magazínu méně klikat a více se bavit. A my v redakci Krokodýlici děkujeme za názor a pevně věříme, že pro ni letos budeme mít dostatek zábavných soutěží.


Dobrý den!

První lednové téma se týká předsevzetí. Dovoluji si napsat svůj příspěvek na toto téma trochu jinou formou než u mne bývá zvykem.  Má předsevzetí nebývají novoroční, ale týkají se konkrétní situace, která mne k nim vede. Nejsem zvyklá s nimi chodit na trh, tím spíš ne na webové stránky, které čte spousta lidí, které ani neznám (i když někteří z nich se stali - ač zatím jen virtuálně – významnou součástí mého života). Tentokrát však udělám výjimku, protože mé předsevzetí vychází právě ze zkušenosti se stránkami www.zena-in.cz. Vyzkoušela jsem jeden den Vaši „Rozbalovací soutěž“. Klikačky nemám ráda a většinou se je snažím bojkotovat. V jednom dni jsem (při televizní pohádce, kterou sledovaly děti) stihla odklikat všechny prosincové články (Je jich celkem 642!) a získat tím vstupenku do slosování o jednu výhru. Z pohádky jsem neměla nic a ruka mě bolí ještě teď, ale tahle zkušenost mě přivedla k mému předsevzetí:

Život je krásný a krátký.
Co bylo, už nejde vzít zpátky.
Už žádné zbytečné kliky,
nechci z nich dostat tiky.

Jen ty stránky budu otvírat,
které mi budou za to stát.
Chodím sem jenom pro radost
a klikání mám dneska dost.

Zblbnutí není mi po chuti
a nic mě k tomu nenutí.
Snad se mi redakce nediví,
mě tyhle stránky neživí.

Ač máme soutěží jako smetí,
prosím o redakční předsevzetí.
Nešly by chytřejší soutěže?
Určitě by šly, viďte, že..?

Všechno dobré v roce 2012 přeje celé redakci i čtenářkám!
Krokodýlice

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 2. ledna 2012: Novoroční předsevzetí

Dnes se téma víc než nabízí...

  • Dala jste si nějaké novoroční předsevzetí? A proč zrovna tohle?
  • Povedlo se vám někdy novoroční předsevzetí?

HubnemeJe tu rok 2012 a první editační téma v magazínu ŽENA-IN.cz. Zajímá mě dnes, zda jste si dala letos nějaké novoroční předsevzetí, a proč právě tohle? Psát mi můžete i historky minulé, tedy jestli vám někdy nějaké novoroční předsevzetí vyšlo a co všechno jste pro to musela udělat. Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. Posílejte je na e-mailovou adresu níže, a chcete-li mít šanci na zveřejnění a možná i na dárek, ať v naší poště přistanou nejpozději 2. ledna 2012 v 15.00 hodin. A co bude tím slíbeným dárkem? Kniha Hubneme s rozumem tvořivě (vydalo nakladatelství SmartPress).

Reklama