5d88babb84715obrazek.png
Každá žena je jiná, každá žena je krásná. V novém beauty studiu Re: nechceme vnucovat zaběhnuté šablony krásy, chceme pouze zdůraznit Vaši přirozenou a jedinečnou krásu. Nové beauty studio, bylo vytvořené pro ženu, která nechce a nemůže ztrácet čas v salonech. Trávit hodinu a půl na manikúře, další  hodinu a půl na pedikúře. Je vytvořen pro ženu, která občas prostě jen chce, aby ji umyli a vyfoukali vlasy bez toho, aby se musela objednávat dlouho dopředu.

Vytvořili jsme prostor, ve kterém se budete cítit útulně. Místo, kde Vám dopřejeme masku pod oči zatím co Vám foukají umyté vlasy. Hned potom uděláme skvělý expresní make-up a pustíme Vás perfektně upravenou na důležité jednání, pracovní pohovor nebo rande.
5d88bab062d53obrazek.png

Je to ideální místo pro ženu, která se ráno probudila a prostě nechce nebo “jen nemá sílu” mýt si a pak ještě foukat vlasy sama doma. Pro maminky, které chtějí mít udělanou manikúru a pedikúru najednou, aby mohli být se svojí ratolestí co nejdříve. Pro pracující ženy, které se potřebují na schůzkách cítit sebejistě. Tuto sebejistotu jim přidá to, že mají dokonalý make-up a perfektně vyfoukané vlasy.

Pro péči o vlasy i nehty našich klientek vybíráme jen to nejlepší. Authentic Beauty Concept - přírodní veganská kosmetika na vlasy, kterou používáme nejenom v salonu, ale vybereme klientkám i správnou kombinaci přípravků pro péči o vlasy doma. Nabízíme celou řadu relaxačních procedur s Authentic Beauty Concept, stačí se jenom uvolnit a vnímat všemi smysly.
5d88bace05203obrazek.png

Gel laky i laky na nehty nabízíme jedny z nejkvalitnějších. Máme dvě značky gel laků Lianail gel a Spektr Europe u druhé značky se odstíny řídí barvami Pantone. Klasické laky na nehty dovážíme z Berlína, jedná se o veganskou značku Gitty.
5d88bb08087daobrazek.png

Salon Re: najdete na Praze 2 v Lublaňské ulici č.53 nedaleko stanice Metra I.P. Pavlova.

Více na www.re-create-yourself.com

61094805-1168161600030747-4286064009184018432-n.png

Reklama