Spánek? Neznám snad nikoho, kdo ho nemá rád. Ještě za studentských let jsem mohla spát pořád, bylo mi jedno, zda se probouzím dlouze po poledni či jsem šla spát pozdě v noci.

Je tomu pár let, co nemůžu usnout, v noci koukám do tmy jako súva. Manžel si lehne, otočí a je hned "tuhý"a já jen poslouchám jak spokojeně oddechuje.Takže jsem kolikrát vylezla a šla si číst, někdy koukat na telku. Ráno jsem se probouzela s oteklýma rudýma očima a kolikrát bez nálady (zapomínala jsem totiž vykračovat z postele pravou nohou). Před necelým rokem jsem otěhotněla, tak jsem si spánek užila do nasyta, ale teď?

Máme doma měsíční cácorku, které se v noci moc nechce spát a vyžaduje k papání maminčinu náruč. A jak jistě všechny maminky ví, přerušovaný spánek není nic moc. Jak se mi stýská... Ale dceruška za to stojí. :)

Přeji hezký den a ještě krásnější noc plnou krásných snů....Dytrynka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Dytrynko, však se dočkáš. Vzpomínám si, jak moje dcera probrečela 10 hodin denně a já myslela, že to nepřežiju. Usnula bych třeba v prostřed chodníku. Simona

Milé čtenářky, honem ještě nažhavte klávesnici a napište svůj přípěvek k tématu spánek. Odměna pro nejlepší příspěvek stojí za to. Omlazující sérum s okamžitou účinností zakryje všechny důkazy bezesné noci.

redakce@zena-in.cz

Reklama