Když jdete do nemocnice, tak se koukejte pěkně obléci. No jo, ale co když vás do nemocnice odvezou? Svůj zážitek mi poslala čtenářka Bokul...


Milá redakce,

taky jsem zapátrala v paměti a vzpomenula si na jeden zážitek, který má něco společného se spodním prádlem.

Brzy tomu budou dva roky, co mi tehdá ještě můj přítel, dnes můj manžel, zachránil život. Upadla jsem do velmi těžké hypoglykémie a nebylo mi pomoci. Cukr nezabíral, a tak bylo potřeba záchranky.

Pět ampulí glukózy mě dostalo zpět k životu a já musela se zdravotnickým personálem sanitou na pozorování do nemocnice. Přiznám se, chtěla jsem jim říct, že je to zbytečné, ale neměla jsem sílu odporovat.

Do nemocnice mne odváželi z manželovy chalupy, kde jsme celý den pracovali a já na práci mám vždy nějaké extra oblečení :-) Tehdá to byly džíny, které byly prošoupané v rozkroku a spodní prádlo mělo podobné nedostatky. Ve chvíli, kdy mne křísili jsem byla mimo - horší to bylo, když jsem už celkem začala vnímat a v nemocnici jsem zjistila, jak jsem oblečená. Prošoupané kalhoty, pod nimi kalhotky, které už byly zralé na vyhození nebo na druhotné užití (jako pomocná utěrka, znáte to, ne?).

Tak jsem tehdá, večer, ještě psala mému milému, jak jsem oblečená a jak se moc stydím. Druhý den, když za mnou přišel na návštěvu, mi jen odvětil: „Moje babička vždycky říkala, že člověk má bejt vždy oblečenej tak, že je vždy připraven." No, co dodat. Když se stydím, zrůžovím. Babička měla určitě pravdu...

Na druhou stranu - na oné chalupě mám i jeden pěkný kousek, který byl zdrojem příjemného pobavení návštěvy. Od chalupy totiž mají klíče lidé z příbuzenstva, a jak koukali, když přišli do ložnice a tam našli lehce erotický kousek kalhotek, které jsem dostala jako dárek k objednanému katalogu. No a přítel je nechal jen tak ležet na židli vedle postele :-)

Bylo to určitě zdrojem pár úsměvů, ale proč ne - co bychom ze života měli, kdybychom se nemohli zasmát, že?

Bokul

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne

Pište mi vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

VYHRÁT DNES MŮŽETE LUXUSNÍ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 3.150 KORUN!

Reklama