V minulosti jsme vás seznámily s příběhem Anny, které partner oznámil rozchod po cestě z porodnice, z níž si vezli své první vytoužené dítě. Ukázalo se, že existují i další muži, kteří nedokáží odhadnout situaci. Přečtěte si bizarní příběhy osmi žen.
6059c49b29ef9obrazek.png
Foto: Shutterstock

Živijó, živijó, živijó, živijó
Mariana: Po pěti letech vztahu jsem se dočkala skvělého překvápka na svoje narozeniny. Můj tehdejší partner, se kterým jsem plánovala rodinu a společné bydlení, mi předal dárek, popřál mi, poseděli jsme spolu u vína a večer se sbalil a odešel s tím, že se rozcházíme. Po roce mi prozradil, že se lekl zodpovědnosti, ale že jsem láska jeho života a lituje toho. Jenže já už byla znovu zamilovaná do někoho jiného.

Poděkování s pointou
Pavla:
Naštěstí nemám vlastní zkušenost, ale podělím se o to, jak se rozešli manželovi rodiče. Ještě před koronou měli oslavu dvacátého výročí od svatby, kde se sešla celá jejich rodina a přátelé. Pilo se, hodovalo, veselilo a večer manželův tatínek požádal o pozornost, všem poděkoval, že dorazili a oznámil, že od své ženy odchází a bude žádat o rozvod. Dodnes nevím, jestli to manželova maminka věděla, ale vypadala dost v šoku.

Obrat o 180 stupňů
Dominika: Po sedmi letech vztahu, řekl můj přítel (dnes už ex) všem kamarádům, že se mě chystá požádat o ruku. Jedna kamarádka mi to samozřejmě vyžvanila, protože věděla, že už na to čekám fakt dlouho. Asi po měsíci, kdy jsem tušila, že se to chystá, mě partner pozval na večeři do naší oblíbené restaurace, vyparádila jsem se, protože mi bylo jasné, která bije. Jenže jsem se šíleně sekla, místo prstýnku se se mnou po večeři rozešel.

Dvojnásobná ztráta
Eva: Dva dny před Štědrým dnem mi umřela prababička, kterou jsem měla děsně ráda. S brekem jsem to volala příteli, ten mě vyslechnul a na konci telefonátu mi oznámil, že je mu to líto, ale že už mě nemiluje.

„Ten pravý“
Helena: S prvním sexem jsem čekala na toho pravého a ten, o kterém jsem si myslela, že je ten pravý, se se mnou den po tom rozešel.

Předčasný vánoční „dárek“
Eliška: Den před Vánoci jsem přišla domů a manžel měl prázdné skříně a na posteli jsem měla vzkaz, že se omlouvá, ale už to nedává. Odešel za svojí milenkou, aby s ní oslavil Vánoce. A já to měla vysvětlovat desetileté dceři a pětiletému synovi.

Musíme to zrušit
Monika: Už je to hodně let. Můj snoubenec tehdy chodil na vojnu, plánovali jsme svatbu a několik dnů před obřadem dorazil telegram, že to musíme zrušit. Pak se ukázalo, že už ženatý je, a dokonce má dítě. Jak z nějaké komedie.

Kdo že měl ten otřes mozku?
Sabina: Volali mi ze školky, že syn spadnul z prolézačky a vezou ho do nemocnice. V panice jsme tam s manželem přijeli. Naštěstí měl jen velmi lehký otřes mozku a zůstal na pozorování. Nemocniční chodbu před jeho pokojem už ale nechci v životě vidět. Muž mi tam totiž oznámil, že od nás odchází.

Čtěte také:

Reklama