Denim žádný comeback neslaví, denim je tu s námi po celý rok, bez ohledu na počasí nebo roční období. A to je na něm skvělé! Sice to není materiál vhodný do kanceláře, kde by se měl dodržovat dress-code, v takovém případě si jej opravdu užívejte jen mimo pracovní dobu nebo o tzv. „volných pátcích“, ale pokud jste bez omezení, můžete se s denimem opravdu vyřádit až až!

Takže, co nás na jaře čeká a nemine?

Roury a široké nohavice

HM 999,- / Zara 1299,- / Asos 1734,- 

Jasně, skinny jeans se také budou pořád nosit, ale pokud chcete být letos opravdu in, neměl by vám ve skříni chybět alespoň jeden pár džínů s širokými nohavicemi. Pořádné roury, střih boyfriend nebo džíny rozšiřující se od pasu až dolů.
Jak je nosit: Nezapomínejte vyvažovat objem outfitu, takže když široké volné kalhoty, tak užší vršek. Tento trochu klučičí typ džínů vypadá skvěle s něčím typicky holčičím – saténovým topem, vzdušnou halenkou nebo třeba upnutým body.

Sukně, sukně a zase sukně

Lindex 799,- / Reserved 899,- / Zara 899,- 


Pokud byste v sezoně jaro/léto měly udělat možná jednu malou výměnu, tak jsou to džínové šortky za sukně. Ty se totiž budou nosit ve velkém. Nad kolena, pouzdrové i v midi délce. Decentní i ty pořádně otrhané, a tak trochu rebelské. A navíc, sukně nám holkám sluší, tak není co řešit!
Jak je nosit: U sukní je to celkem jednoduché. Pokud ale zvolíte krátký střih, zkuste se vyhnout výraznému topu. Naopak si pohrajte s mixem materiálů, denimu sluší skoro všechno! Nám se líbí zejména pouzdrovky. S kratším tričkem, podpatky a koženou bundou.

Dvoubarevný denim

Asos 1099,- /Asos 1099,- / Lindex 999,- 

Co takhle trocha optického klamu? Pokud vám klasický denim přijde nudný, tak se poohlédněte po džínách, které jsou barvené dvěma odstíny modré, případně černé. Tento trend se často dělá ve střihu Mom nebo s vysokým pasem.
Jak je nosit: Dvoubarevný denim upoutá pozornost, tak se vyhněte dalším výrazným prvkům a vsaďte na základní barvy a jednoduché kousky. Takovým bílým nebo černým tričkem nikdy nic nezkazíte.

Zaměřeno na detail

Reserved 699,- /Answear 1299,- / Zara 799,- 

Perly, cvoky, kroužky, výrazné pruhy, velké kapsy, zajímavé zapínání nebo zvláštně ukončené nohavice. S tím vším se setkáte. A nám se tento trend moc líbí!
Jak je nosit: K perlovým džínům se skvěle hodí bílá košile a sako, cvoky si žádají rock’n’rollové prvky jako je kožená bunda a vintage tričko, otrhané nohavice zase nejlépe vyniknou s holými kotníky.

Také si přečtěte:

Uložit

Uložit

Reklama