„Tomáš je moc fajn. Jednou jsme se zapovídali na chodbě a přeskočila jiskra. Potom jsme kolem sebe několik týdnů našlapovali, protože nám přišlo divné začínat si vztah na pracovišti, ale nakonec byly city silnější než rozum a šli jsme na rande. Náš vztah už trvá měsíc,“ popisuje Dagmar.

6454d9b73fb70obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

S Tomášem má mnoho společných témat, hodně se nasmějí, mají stejný smysl pro humor. Oba jsou sportovci a ve většině ohledů si sedli. Dagmar má ovšem jeden problém s Tomášovým chováním. Gentlemanství mu nic neříká.

„Neotevře dveře a ani mě do nich jako první nepustí. Rád skáče lidem do řeči, a když přišlo na prvním rande na placení, dělal, že tam není. Pozvat na jídlo nebo kávu se nechává docela pravidelně. Málokdy vytáhne peněženku a já nesnáším to trapno, takže ji radši docela rychle vytáhnu sama. Přestože spolu chodíme docela krátce, tak mi ještě nikdy nedal žádný dárek – ani kytičku, bonboniéru, přitom já jsem mu už koupila lístky na hokej a pěknou novou kravatu. Všechno si vezme, poděkuje, ale já od něj ještě nic neviděla,“ říká Dagmar, která stále přemýšlí o tom, jestli je pro ni partnerovo negentlemanství skutečně nepřekonatelnou překážkou, nebo se na to dá zvyknout a tuto vadu na kráse přehlížet.  

„Myslím, že jsem do něj zamilovaná, i když spolu přeci jen nechodíme tak dlouho. Na druhou stranu bych chtěla chlapa, který si mě bude předcházet a trochu o mě pečovat,“ uzavírá Dagmar.

Zdroj: respondentka Dagmar

Čtěte také: